180315 harkiv 9З липня 2017 року здійснення функцій служби замовника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу покладено на ДП Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації" (альтернативна назва - Український центр "Безпека"). Про те якими є причини та основні переваги створення служби замовника на базі підприємства, результати першого півріччя діяльності та плани на майбутнє директор підприємства Владислав ГЛАЗУНОВ розповів кореспонденту Defense Express в ексклюзивному інтерв’ю.

 

180315 glazunov

«Державні кошти на технічне переоснащення підприємств – це інвестиції, і вони повинні працювати»

 

ВЛАДИСЛАВ ГЛАЗУНОВ, Директор державного підприємства "Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації" (Український центр "Безпека")

 

-           Владиславе Геннадійовичу, в чому полягають причини та основні переваги створення служби замовника Мінекономрозвитку на базі ДП «Український центр «Безпека»?

-           По-перше, Міністерство не може безпосередньо здійснювати управління господарською діяльністю підприємств ОПК, не має профільних державних підприємств в підпорядкуванні та не може самостійно набувати у власність продукцію ОПК. По-друге, утворення в Міністерстві структурного підрозділу, аналогічного до існуючих в Міноборони та ДКАУ, є, економічно недоцільним – витрати на його утримання склали б понад 13 млн. гривень щороку.

 

Найоптимальніший спосіб вирішити це питання – перекласти функцій замовника на підприємство, що підпорядковується Мінекономрозвитку, однак має фаховий персонал та виробничі можливості.

 

Окрім цього, Український центр «Безпека» співпрацює з багатьма незалежними експертами – за прикладом Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA). Наші фахівці мають досвід роботи у сфері закупівель, ґрунтовно розбираються у технічних питаннях, пов’язаних із закупівлею обладнання. Діяльність ДП «Український центр «Безпека» можна розглядати як майданчик для співпраці приватних та державних оборонних підприємств.

 

Окремо хотів би загострити увагу на витратах на утримання служби замовника.

 

Український центр «Безпека» веде настільки прозору діяльність, наскільки це дозволяє специфіка оборонного напрямку. Сьогодні прибуток підприємства є лише резервом на супроводження довгострокових контрактів. За результатами діяльності у 2017 році витрати на утримання склали близько 0,39 % від виділених коштів. При цьому, частину витрат направлено на оновлення матеріальної бази (а воно не здійснювалось останні сім років). Цілком зрозуміло, що капітальні витрати є власністю держави та підвищують, якщо можна так сказати, капіталізацію підприємства.

 

-           З яких міркувань визначено граничні витрати до 2,5 % від контракту?

-           Діяльність служби замовника реалізується за двома напрямами.

 

Перший – реконструкція та будівництво об’єктів оборонного призначення. За такими проектами Державне підприємство «Український центр «Безпека» забезпечує технічний нагляд. Існуючі норми ДБН визначають вартість таких робіт на рівні саме 2,5 % від вартості будівництва.

 

Хочу звернути увагу на декілька аспектів. Будівництво, взагалі, є довготривалим процесом, а будівництво об’єктів оборонного призначення має свою специфіку, особливо це стосується об’єктів спецхімії, тут потрібен відповідний досвід роботи.

 

У минулому році спеціалісти Українського центру «Безпека» привели у відповідність (а фактично виправили) директивні технологічні процеси, що передують безпосередньо будівництву.

 

Другий напрям – це технічне переоснащення підприємств оборонної галузі під виконання завдань програми розвитку оборонно-промислового комплексу для задоволення потреб Міністерства оброни та вимог національної безпеки взагалі.

 

Потрібно розуміти, що 1,5 %, визначені Мінекономрозвитку як гранична межа, є запорукою ефективного виконання довгострокових контрактів. Але реальні витрати підприємства затверджуються фінансовим планом, виходячи із складності контрактів та очікуваних витрат на їх виконання. Деякі витрати неможливо розрахувати, а особливо за контрактами, виконання яких заплановано здійснити у новому бюджетному році.

 

-           Пане Владиславе, а якими є основні принципи роботи Українського центру «Безпека» як служби замовника?

-           Я вважаю, що державні кошти, надані на технічне переоснащення державних підприємств, це в першу чергу інвестиції, і держава очікує їх повернення через створення нових виробництв, впровадження новітніх технологій, збільшення робочих місць та темпів виготовлення продукції.

 

При цьому, технічне переоснащення повинно не тільки забезпечити потреби національної безпеки, а й створити певні конкурентні переваги на ринку.

 

Безумовно, у разі залучення до виконання поточних завдань за Програмою приватних підприємств, – позиція буде такою ж самою.

 

Взагалі, існуючий механізм не лише створює передумови для ефективного використання бюджетних коштів, а й дозволяє врахувати вимоги чинного законодавства, зокрема, в податковій частині, земельних відносинах та нормах будівництва.

 

-           Що вдалося зробити за півроку існування служби замовника?

-           У другому півріччі 2017 року в доволі стислі терміни було розпочато виконання всіх заходів, передбачених Програмою.

 

Крім того, сьогодні спеціалістами Українського центру «Безпека» розробляються пропозиції щодо синхронізації серійного виробництва зразків озброєння та військової техніки.

 

На окрему увагу заслуговує той факт, що завдяки здійснюваному фахівцями Українського центру «Безпека» контролю розрахункових матеріалів до контрактів вдалося скоротити бюджетні витрати за окремими проектами на декілька мільйонів гривень.

 

-           Якою Ви бачите стратегічну мету роботи служби замовника?

-           Почну з того, що хочу подякувати співробітникам підприємства, яких я запросив на роботу і які практично на ентузіазмі в перші місяці роботи впроваджували існуючий механізм та забезпечили своєчасне виконання визначених нам завдань.

 

Я хочу створити потужну сервісну компанію, яка здатна виконувати завдання як у галузі оборони і безпеки, так і, у разі потреби, в інших сферах.

 

З цією метою відпрацьовуються питання співпраці з незалежними експертами, ведеться підготовча робота щодо проведення внутрішнього аудиту системи управління, розробляються плани науково-технічного розвитку підприємства.

 

Вважаю, що такі амбітні плани щодо розвитку Державного підприємства «Український центр «Безпека» не тільки стануть реальними, а й забезпечать сталий розвиток промислового потенціалу держави.

 

-           Дякую за цікаву розмову та успіхів Вам у справі розвитку можливостей оборонно-промислового комплексу України!

 

Розмову вів Валерій РЯБИХ,

Defense Express

 

Довідка Defense Express:

 

Державне підприємство «Український центр «Безпека» створено у 1993 році на базі Українського науково-дослідного центру комп’ютерної безпеки при ВО «Завод «Арсенал». Основний напрям діяльності – розробка, виробництво, впровадження, обслуговування, дослідження ефективності систем і засобів технічного захисту інформації, надання послуг у галузі технічного захисту інформації.

 

У липні 2017 року Український центр «Безпека» уповноважено на здійснення функцій служби замовника для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пубілікації по темі:

 

Публікація по темі: РЕФОРМА ОПК: РІК ДРУГИЙ

 

РЕФОРМА ОПК: З МИНУЛОГО В МАЙБУТНЄ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues