180213 Щит i меч для краiни 2Днями передплатники отримають перший у 2018 р. номер журналу Defense Express у оновленому дизайні. Трансформація форми у нашому випадку базується на незмінному фундаменті. А саме - бути цікавими, актуальними і спроможними впливати на якісне переозброєння війська та позитивний розвиток нашої оборонної промисловості.

 

У 2018 р. підприємства оборонної промисловості - як державної, так і приватних форм власності - отримають більше коштів, ніж у попередньому році. Це є наслідком збільшення витрат України на потреби оборони у цілому, більш масштабного оборонного замовлення, розширення проектів, які фінансуються за державним оборонним замовленням. І саме 2018 р. буде своєрідним моментом істини, реальним випробуванням, перевіркою на ефективність усієї державної системи прогнозування, планування та бюджетування забезпечити задоволення потреб армії сучасним озброєнням, яке виготовляється серійно. Бо, на мою думку, у 2017 р. було зроблено менше, ніж про це гучно говорилось. А паперові проекти не роблять армію сильнішою.

 

Спроможність знайти нові форми та шляхи для вирішення заіржавілих непорозумінь, пробитись через перешкоди необґрунтованих амбіцій і показати якісний та кількісний результат - таким має стати цей 2018р.

 

До речі, про форму. Ми оновили дизайн журналу нашої інформаційно-консалтингової компанії Defense Express. Також ми плануємо поширити свою присутність у соціальних мережах, стати більш доступними для вітчизняних та закордонних поціновувачів української військової та оборонної тематики. Ми хочемо кращого поєднання знань, змісту, сенсів, інформації з формами та способами донесення. Проте трансформація форм у нашому випадку базується на незмінному фундаменті. А саме - бути цікавими, актуальними і спроможними впливати на якісне переозброєння війська та позитивний розвиток нашої оборонної промисловості.

 

Запрошуємо проглянути промо-версію журналу:

 

Сергій ЗГУРЕЦЬ,

директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, головний редактор

 

Публікація по темі: ЩИТ І МЕЧ ДЛЯ КРАЇНИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues