180201 BANGLADESH 0Україна відкрила у Народній Республіці Бангладеш сервісний центр з ремонту гелікоптерів Мі-8/Мі-17. Це суттєво зміцнює позиції нашої країни на ринках товарів та послуг третіх країн.

 

Цей сервісний центр було створено на прохання командування Військово-повітряних сил Бангладеш, пілоти яких активно застосовують гелікоптери типу Мі-8/Мі-17 для виконання бойових та миротворчих завдань.

 

«Україна зміцнила свої позиції та розширила можливості з ремонту військової техніки радянського виробництва на ринках третіх країн», - так у ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» прокоментували відкриття 25 січня 2017 р. нового сервісного центру у Народній Республіці Бангладеш.

 

Участь у відкритті Сервісного центру взяла офіційна українська делегація за участю представників Державного концерну «Укроборонпром», ДГЗІФ «Укрінмаш», та керівництва авіаремонтного заводу «Авіакон», фахівці якого забезпечують проведення капітально-відновлювального ремонту, переобладнання і модернізацію вертольотів сімейства Мі всіх типів і модифікацій в інтересах Збройних Сил України та іноземних замовників.

 

У 2013-2014 рр. на «Авіаконі» проводився ремонт гелікоптерів з Бангладеш, під час якого представники цієї країні набували у Конотопі власного досвіду з ремонту вузлів та агрегатів авіаційної техніки. З відкриттям сервісного центру регламентні роботи, а також проведення капітального та відновлювального ремонту фюзеляжу гелікоптерів Мі-8/Мі-17 буде здійснюватись безпосередньо на території замовника, до чого прагнуло командування ВПС Бангладеш. У сервісному центрі на постійній основі також перебуватиме і гарантійна бригада підприємства «Авіакон».

 

«Відкриття сервісного центру є визнанням якості послуг, що надає своїм партнерам Україна при проведенні капітально-відновлювальних робіт військової техніки радянського виробництва. За часів Радянського Союзу конотопське підприємство «Авіакон» якраз і було створено для того, аби проводити ремонт, а згодом – і модернізацію гелікоптерів типу Мі-24, Мі-8 та їхніх експортних версій. Наш завод має усі необхідній можливості, усе необхідне устаткування, документацію та фаховий персонал для того, аби проводити роботи з ремонту, здійснювати комплексне сервісне обслуговування військових вертольотів, а також навчати іноземних фахівців», - наголосив директор підприємства «Авіакон» Ігор Марченко.

 

180201 BANGLADESH 1

180201 BANGLADESH 2

Участь у відкритті Сервісного центру взяла офіційна українська делегація за участю представників Державного концерну «Укроборонпром», ДГЗІФ «Укрінмаш», та керівництва авіаремонтного заводу «Авіакон» / Фото: ДГЗІФ "Укрінмаш"

 

Українська сторона також проводить ремонт двигунів та редукторів до гелікоптерів зі складу Військово-повітряних сил Бангладеш. Ці роботи здійснює представництво підприємство «Мотор Січ», яке має власне представництво у цій країні.

 

На цьому тлі показово, що російські компанії, які постачають до Бангладеш нову військову техніку, так само беруть участь у тендерах з проведення ремонтних робіт на авіаційній техніці. Але з огляду на показник «ефективність-вартість» представники Бангладеш зазвичай надають перевагу українським пропозиціям.

 

Проте Росія вживає заходів, аби потіснити українські підприємства з міжнародних ринків, де інтереси України та Росії перетинаються у боротьбі за контракти, пов`язані з ремонтом та модернізацією техніки радянського виробництва. «Російська сторона останнім часом вдається до тактики, коли, наприклад, напередодні тендерів завалює потенційних замовників листами з вимогою виключити українські підприємства з переліку учасників. Бо, мовляв, лише Росія має право ремонтувати чи модернізувати радянську техніку. Деякі країни піддаються на такий шантаж. А це шкодить нашим економічним інтересам. Бо ремонт авіаційної техніки - як гелікоптерів, так і літаків - на потужностях наших авіаремонтних підприємств - суттєва складова доходів для України. Саме тому з українського боку потрібні консолідовані дії дипломатичних, військових та торгових представництв у роботі з нашими закордонними партнерами, аби доводити необґрунтованість таких дій та вимог Росії», - наголосив директор ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» Сергій Слюсаренко.

 

Наприкінці минулого року саме «Укрінмаш» надав приклад активної протидії, коли заблокував рішення міністерства оборони Болгарії здійснити ремонт радянських Міг-29 у Росії на суму у $49,7 млн. «Укрінмаш» подав скаргу до Комісії із захисту конкуренції проти рішення №129 Міністерства оборони Болгарії від 6 грудня 2017 р., бо це рішення було ухвалено з порушенням тендерних процедур. Згідно цього рішення, протягом чотирьох років Росія повинна була забезпечувати технічну підтримку 15 винищувачів МіГ-29. Міністерство оборони Болгарії пояснило, що обрало процедуру прямих переговорів з концерном «МіГ», оскільки тільки російська компанія має ліцензію, виробляє оригінальні запчастини та має можливість ремонту МіГ-29. Хоча, як переконані у ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», авіаремонтні підприємства України мають достатньо можливостей, аби задовольнити потреби Болгарії з технічної підтримки винищувачів МіГ-29. А такими проектами як відкриття сервісного центру у Бангладеш українські спецекспортери спільно з представниками оборонних підприємств демонструють усім іншим закордонним партнерам приклад довгострокової і взаємовигідної взаємодії.

 

Володимир Ткач,

Для Defense Express

 

Новини по темі:

 

НА «ЗАВОД 410 ЦА» ДЛЯ ВИКОНАННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ПРИБУВ АН-32 НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ БАНГЛАДЕШ

 

АРМІЯ БАНГЛАДЕШ МАЄ НАМІР ПРИДБАТИ 680 БРОНЕМАШИН “КОЗАК-2М” ТА “ОТАМАН”

 

«УКРІНМАШ» ПРЕЗЕНТУВАВ КОНЦЕПТ НОВОГО ЛЕГКОГО УДАРНОГО ВЕРТОЛЬОТУ

180201 BANGLADESH 3

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues