19072017 CNS4 FCВ Curtiss-Wright створили новий надійний реєстратор даних, який вперше об’єднає застарілі датчики на основі волоконно-оптичного каналу з сучасними архітектурами мережі Ethernet.

 

У 2017 році відділ оборонних технологій Curtiss-Wright представив першу у промисловості надійну систему запису даних, розроблену для підтримки застарілих сенсорних систем на основі протоколу передачі даних волоконно-оптичного каналу (FC), яка з’єднає ці дані з мережею Ethernet . Найновіше доповнення до провідного у промисловості сімейства реєстраторів даних Curtiss-Wright, підсистема компактного мережевого зберігання CNS4-FC об’єднує чотириканальний запис даних, шифрування та знімний носій в єдиній надійній платформі. Вона унікально забезпечує розробників систем модернізованою технологією для високошвидкісного запису даних, шифрування і знімним носієм та водночас захищає їх інвестиції у раніше придбані датчики на базі FC та клієнтські архітектурні системи. Оскільки дискові накопичувачі FC застаріли, розробникам систем доводиться стикатись зі складністю у підтримці або оновленні існуючих високошвидкісних програм збору даних без переривання процесу. CNS4-FC надає безкомпромісне рішення для розробників систем, які шукають високопродуктивну технологію реєстратора FC, здатного з’єднати протокол FC та Gigabit Ethernet (GbE). CNS4-FC надає економічну альтернативу, щоб полегшити доступ до зареєстрованих даних у сучасних мережах систем.

 

CNS4-FC гарантує цілісність критичних даних у жорстких військових умовах, наприклад, тих, в яких діють бойові машини, вертольоти, автоматичні платформи та мобільні радіолокаційні системи. Завдяки ємкості накопичувача підвищеної щільності, широкій підтримці декількох мережевих протоколів та можливостям шифрування, CNS4-FC надає розробникам систем можливість задовольнити всі свої вимоги до запису даних за допомогою єдиної технології, усуваючи потребу в окремих, декількох реєстраторах даних. Для застосувань, що вимагають безпеки для даних, що зберігаються, реєстратор також забезпечує підтримку для шифрування NSA Type 1.

 

«Наш новий реєстратор даних CNS4-FC унікально забезпечує потужну перспективну технологію запису даних для розробників систем, які «осиротіли» через застарілі дискові накопичувачі з волоконно-оптичним каналом», - сказала Лінн Бамфорд, перший заступник директора та головний керівник відділу оборонних технологій Curtiss-Wright. «Оскільки цей надійний реєстратор з’єднує застарілий волоконно-оптичний канал і сучасні архітектури Ethernet, він звільняє інтеграторів від необхідності повторно готувати сенсорну систему, повторно проектувати її сучасними інтерфейсами або змінювати проводку повітряної платформи, що зберігає значний час, бюджет та зменшує ризик невиконання програми. Більше того, CNS4-FC дозволяє застарілим програмам оновлюватись з підтримкою шифрування NSA Type 1 для захисту своїх критичних даних, що зберігаються».

 

З’єднання волоконно-оптичного каналу та Ethernet

 

Щоб зробити доступ до застарілих даних FC безперервним, CNS4-FC зберігає дані блока FC в одному великому файлі. Це дозволяє користувачам CNS4-FC отримувати доступ до даних за допомогою звичайного клієнта через протоколи файлового сервера NFS та CIFS. Реєстратор також підтримує iSCSI, що означає, що сучасні клієнти на базі Ethernet можуть отримувати доступ до збережених даних блоків FC так само, як це було раніше. Ця унікальна особливість з’єднує системи FC та Ethernet.

 

Гнучкий ввід/вивід

 

Для підтримки сучасних систем управління електронним обладнанням літаків та датчиками, CNS4-FC підтримує широкий спектр інтерфейсів вводу/виводу. Окрім чотирьох вбудованих портів GbE та двох портів FC, він також надає слот 3U VPX для додаткового розширення вводу/виводу. Також для запису декількох каналів потокової передачі даних sFPDP, GbE та 10 GbE може використовуватись додатковий модуль універсальної плати для захоплення (UCC) XMC. Крім того, у комбінації з несучою платою VPX CNS4-FC може розміщувати широкий спектр карт вводу/виводу XMC, щоб підтримувати реєстрацію застарілих протоколів, таких як MIL-STD-1553 та ARINC-429.

 

Масштабоване зберігання

 

CNS4-FC може передбачати розміщення до чотирьох модулів флеш-пам’яті Curtiss-Wright (FSM-C) у своєму повністю захищеному корпусі ATR з конвекційним охолодженням. На даний момент, ємність FSM-C, яка базується на твердотілих накопичувачах 2,5-дюймового стандарту, становить 2 Тб на модуль. Максимальна ємність доступних модулів FSM-C буде збільшуватись, оскільки збільшується ємність накопичувачів SSD. Ці модулі мають роз’єм, розрахований на 100 000 циклів встановлення, що є надзвичайно важливим для довготривалої експлуатації у пересувній техніці, такій як бортовий реєстратор, завантажувач даних безпілотних транспортних засобів, мобільні системи ISR та сухопутні транспортні засоби.

 

Захист даних за допомогою шифрування Type 1

 

На додаток до слоту розширення вводу/виводу VPX, платформ CNS4-FC також розміщує вбудований шифрувальник носія (IME) 3U VPX, який є сертифікованим для секретної та таємної інформації (SABI) у системах, які обслуговуються. При використанні цього IME на передній панелі рами встановлюються шифрувальний ключ запуску (CIK) та порт введення ключа DS-101. Доступні додаткові параметри шифрування.

 

Джон ВРАНОВІЧ

 

Довідка Defense Express:

 

Компанія Curtiss-Wright - це міжнародна інноваційна компанія, яка пропонує комерційним, промисловим, оборонним та енергетичним компаніям високотехнологічні, критично важливі продукти та послуги. Спираючись на спадщину Глена Кертіса(Glenn Curtiss) та братів Райт (Wright brothers), компанія Curtiss-Wright має давню традицію надання надійних технологій за допомогою довірчих відносин з клієнтами. У компанії працюють близько 8000 чоловік по всьому світі. Для отримання додаткової інформації, завітайте на сайт www.curtisswright.com.

 

Цей матеріал англійською: NEW RUGGED DATA RECORDER FROM CURTISS-WRIGHT

 

Публікації по темі:

 

PARVUS DURACOR XD1500 ВІД CURTISS-WRIGHT ВСТАНОВЛЮЄ НОВИЙ СТАНДАРТ

 

ВИКОРИСТАННЯ COTS КОМПОНЕНТІВ ДЛЯ ПОТРЕБ ОБОРОНИ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues