171115 w1023 r1 sРеформування військово-промислового комплексу України: проблеми та шляхи вирішення. Такою була тема комітетських слухань, які 2 листопада 2017 р. провів Комітет з питань національної безпеки і оборони. Пропонуємо вашій увазі виступ Ігоря ОДНОРАЛОВА, заступника генерального директора УкрІннМаш, члена правління Ліги оборонних підприємств України, який було підготовлено до цих слухань.

 

Сьогодні читачі можуть ознайомитись з другою частиною доповіді, що стосується питань утворення центрального органу виконавчої влади, який буде опікуватия ОПК держави.

 

2.Утворення центрального органу виконавчої влади, який буде опікуватия ОПК держави.

Дискусія щодо доцільності або недоцільності утворення окремого центрального органу виконавчої влади, який би опікувався ОПК держави, точиться з моменту ліквідації Міністерства промислової політики. Прихильники та противники його утворення висувають чисельні обгрунтування «за» та «проти», проте істина, як відомо, знаходиться посередині.

 

Тому хотів би проаналізувати, чи може ДК “Укроборонпром” що є суб’єктом господарювання, хоч і з особливим статусом, ефективно виконувати функції що покладаються на орган державного управління оборонною сферою держави.

 

Для аналізу використаємо завдання для такого органу, що визначені на парламентських слуханнях.

 

2.1. Забезпечення розвитку оборонного сектору економіки.

Оборонний сектор економіки, як відомо, складається як з державних, так і з приватних підприємств, при цьому і за кількістю і за обсягами виробництва, приватні підприємства перевищують державні. Таким чином “Укроборонпром” як орган управління частиною держпідприємств (у Концерн входять не всі держпідприємства що задіяні у кооперації по створенню зразків ОВТ), є лише представником меншої частини оборонного сектору економіки. Крім того, являючись суб’єктом господарювання, “Укроборонпром” та підприємства що до нього входять є прямими конкурентами приватних підприємств за деякими напрямками.

 

Виходячи з зазначеного покладання функцій з розвитку усього оборонного сектору економіки що складається з підприємств різних форм власності на суб’єкт господарювання державної форми власності обов’язково призведе до конфлікту інтересів та де-факто відсутності реального розвитку цього сектору економіки в цілому.

 

2.2.Забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань сучасним озброєнням і військовою технікою.

Якісне виконання цього завдання потребує здійснення комплексного управлінського впливу не тільки на фінішні підприємства, як державні, так і приватні, що є виробниками зразків ОВТ, а і на широку мережу розробників та постачальників матеріалів та комплектуючих усіх форм власності. Забезпечити такий вплив господарське утворення державних підприємств забезпечити не в змозі за визначенням.

 

Крім того, якість виконання завдання безпосередньо пов’язана із ефективною діяльністю інституту Генеральних конструкторів, які повинні бути локомотивами розвитку відповідних галузей не залежно від форми власності підприємств, які до цих галузей входять.

 

Нажаль, фактично, сьогоднішні генеральні конструктори це фактично головні конструктори окремих державних підприємств, що входять до складу “Укроборонпрому”, які повинні узгоджувати з керівництвом Концерну кожен свій крок, зокрема і співвиконавців на дослідно-конструкторські роботи та серійне виробництво. Не про яке керівництво станом справ у галузі з підприємствами різних форм власності взагалі не йдеться.

 

В тім, для досягнення мети Забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань сучасним озброєнням і військовою технікою, генеральний конструктор галузі повинен бути абсолютно незалежним від впливу будь яких господарських утворень, однаково опікуватися проблемами підприємств усіх форм власності, що задіяні у реалізації проекту, та бути підпорядкований органу, що здійснює державне управління оборонним сектором економіки, не ставлячи за мету отримання прибутку.

 

2.3. Створення та організація виробництва наукоємної конкурентоздатної продукції цивільного призначення.

За часів функціонування Міністерства промислової політики в сфері його управління функціонувало 450 галузевих науково-дослідних установ, які опікувалися науковоємними напрямками створення та виробництва як цивільної так і військової продукції. Нажаль більшість з них залишилося поза увагою “Укроборонпром”.

 

Очікування, що зазначене завдання буде успішно виконане лише силами конструкторських бюро підприємств без участі галузевої науки є шляхом в нікуди.

 

Рішення проблеми можливо лише завдяки об’єднанню зусиль галузевої науки та виробництв різних форм власності під координаційним впливом рівновіддаленого від господарських структур державного органу, яким “Укроборонпром” стати не може за визначенням.

 

2.4. Адаптація національного законодавства з питань оборонної промисловості та військово-промислової політики до законодавства Європейського Союзу.

Чи може це завдання виконати господарче утворення державних оборонних підприємств? Звісно ні. Це завдання органу державного управління у тісній співпраці з профільними науково-дослідними установами.

 

Висновок за 2-м питанням:

 

Державний Концерн “Укроборонпром” виконує завдання, покладені на нього відповідними нормативними документами. Оцінка ефективності виконання цих завдань не є предметом мого виступу.

 

Проте ефективність роботи Концерну може значно зрости, у разі врахування пропозицій, отриманих за результатами науково-дослідної роботи “Фабрика”, яка виконана Центральним науково-дослідним інститутом озброєння та військової техніки Збройних сил України.

 

Зокрема це створення державних акціонерних холдингових компаній та тематичних акціонерних товариств для управління конкретними проектами і програмами.

 

При цьому завдання з управління функціонуванням та розвитком оборонного сектору економіки в цілому покласти на державний орган, створення якого передбачене рекомендаціями парламентських слухань.

 

Далі буде..

 

Публікації по темі:

 

РЕФОРМУВАННЯ ВІЙСЬКОВО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ Ч.1

 

ПРОЙШЛИ СЛУХАННЯ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ НБІО З РЕФОРМУВАННЯ ВПК УКРАЇНИ


 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues