171101 Space Activities of Roketsan 5Використання космічного простору в мирних комерційних та наукових цілях, а також в інтересах збройних сил останнім часом набуває все більшої актуальності. Технології, розроблені під час космічних досліджень, допомагають значно покращити рівень життя людей.

 

Розвиток космічних технологій вимагає координації зусиль багатьох різних технічних галузей, таких як аеродинаміка, матеріали, двигуни, хімія палива, авіоніка, керування тощо.

 

Виходячи з цього, компанія ROKETSAN з початку 2000-х рр. займається власними дослідженнями, що мають на меті отримання доступу до космічного простору. Для цього компанія використовує досвід і знання в сфері створення ракетно-космічних технологій і систем/технологій озброєння, які вона накопичила з часу свого заснування (1988 р).

 

171101 Space Activities of Roketsan 1

 

З метою отримання доступу до космічного простору, та керуючись вимогами турецьких ВПС, компанія ROKETSAN під егідою Секретаріату оборонної промисловості Кабінету міністрів Туреччини в 2013 році приступила до реалізації першого етапу проекту зі створення ракетоносія Space Launch System (SLS), який було успішно завершено 31 грудня 2014 року.

 

171101 Space Activities of Roketsan 2

 

Публікація по темі: РІШЕННЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ВІД ROKETSAN

 

В даний час ROKETSAN за рахунок власних ресурсів здійснює підготовку до реалізації другого етапу проекту SLS. При цьому компанія керується наступними принципами:

 

  • виконання функцій генерального підрядника; відповідальність на системному рівні,
  • спрямованість на поступове отримання технологій для виробництва ракетних двигунів на рідкому та гібридному паливі, які оцінюються як критичні та доповнять собою вже наявні технології двигунів на твердому паливі,
  • Максимально можливе використання внутрішніх ресурсів та потужностей і в той же час готовність до міжнародної кооперації з метою зменшення ризиків,
  • Впровадження технічних рішень, які забезпечать гнучкість під час керування польотом та зменшать до мінімуму необхідність координації зусиль з іншими країнами під час запуску ракетоносія,
  • Намагання створити ракетоносій, який буде конкурентоздатним на міжнародному ринку як в технічному плані, так і з точки зору вартості.

 

Новина по темі: В ТУРЕЧЧИНІ ВІДБУЛИСЬ ВИПРОБУВАННЯ РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ KAAN BORA

 

171101 Space Activities of Roketsan 3

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues