171011 arms and securty 2017 010 жовтня у Києві розпочала свою роботу XIV Міжнародна спеціалізована виставка «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017». Захід вже традиційно проходить на території Міжнародного виставкового Центру.

 

 

Під час виставки свою продукцію потенційним покупцям пропонують понад 400 компаній з 15 країн світу. Участь в роботі виставки беруть члени Уряду України, керівний склад МВС, Міноборони, Мінекономрозвитку, ДСНС України, інших силових відомств, ДК «Укроборонпром», керівництво іноземних оборонних відомств, представники іноземних посольств в Україні.

 

Виставку урочисто відкрив Секретар РНБО України Олександр Турчинов, який привітав учасників і гостей із відкриттям XIV-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя і безпека», яка в черговий раз, за його словами «...демонструє найкращі технології українських та іноземних розробників і виробників у сфері безпеки, оборони та спеціальної техніки».

 

171011 arms and securty 2017 1

XIV Міжнародну спеціалізовану виставку «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» урочисто відкрив Секретар РНБО України Олександр Турчинов


О.Турчинов наголосив на важливості укріплення обороноздатності України, розповів про участь української оборонки у вирішенні важливого завдання щодо забезпечення українського війська усім необхідним для можливості дати відсіч агресору. За його словами, з перших днів відродження нашого ОПК та ремілітаризації країни для нас пріоритетним стало партнерство державного та приватного секторів.

 

 

Секретар РНБОУ зазначив, що ця виставка є відкритою платформою для дискусій, обміну досвідом, інтеграції і кооперації з метою створення нових інноваційних проектів та сучасних технологій. Адже під час її роботи заплановано проведення науково-практичних конференцій та круглих столів для обговорення актуальних питань розробки і модернізації озброєнь, підписання контрактів та створення спільних проектів.

 

20171010 Прогрес2

ДП НВК «Прогрес», яке входить до складу ДК «Укроборонпром» під час міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2017» вперше презентувало керований артилерійський снаряд з лазерним напівактивним самонаведенням калібру 152/155 мм «Квітник», виготовлений без російських комплектуючих, а також нову власну розробку - керований снаряд «Харасук» калібру 122 мм


Зокрема, 11-12 жовтня в рамках ділової програми відбудуться: V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки» (Організатори: Центральний НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ, Міносвіти України, ТОВ «МВЦ» ), Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку військової авіації. Кооперація підприємств авіаційної промисловості з іноземними компаніями - головний напрямок військово-технічного співробітництва та основа для створення нових зразків авіаційної техніки».

 

171011 arms and securty 2017 2

171011 arms and securty 2017 3

В роботі виставки беруть участь члени Уряду України, керівний склад МВС, Міноборони, Мінекономрозвитку, ДСНС України, інших силових відомств.


ОПК України представляють підприємства, що входять до складу ДК «Укроборонпром», приватні виробники ОВТ зі складу Лігі приватних підприємств та інші компанії різних форм власності. Найбільшим за кількістю експонентів, після України на виставці цього року є представництво Республіки Польща.

 

171011 arms and securty 2017 7

Представницьку польську делегацію на вистаці Зброя та Безпека 2017 очолив віце-міністр Національної оборони Республіки Польща Бартош Ковнацький 


У павільйонах і на відкритих майданчиках продемонструють понад 50 натурних зразків військової й спеціальної техніки, плавзасобів та обладнання для виробництва озброєнь. Бажання відвідати експозиції виставок висловили представники оборонних відомств із 11 країн. Особливість цього року – значне зростання рівня іноземних учасників. Так, вперше організовано Національний павільйон Пакистану і широке представлення державних та приватних структур ОПК Туреччини.

 

 

Відзначається підвищення присутності Китаю і ОАЄ. При цьому компанія NAFFCO з ОАЕ виступила не тільки як виробник протипожежного обладнання, а й як інвестор у створенні виробничих потужностей з випуску такої продукції в Чернігові. Суттєво зросло й так традиційно високе представництво Польщі: окрім розробників військових технологій, виробників спеціального обладнання заявлена пряма участь Міністерства національної оборони (презентація самохідної гаубиці KRAB), Державного об'єднання підприємств оборонної промисловості та Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі.


Досягнення українського ОПК представлено в такому форматі:
- експозиції Міноборони, МВС, Міносвіти і СБУ;
- експозиції ДК «Укроборонпром», ГО «Ліга оборонних підприємств України», ГО «Асоціація виробників озброєння та військової техніки України»;
- окремі стенди державних і приватних компаній.


Зокрема, традиційно потужно представлені флагмани вітчизняної промисловості – АТ «Мотор Січ», завод «Кузня на Рибальському (Ленінська Кузня)», КПСПБ «Арсенал», ДП Завод «Арсенал» та інші. Вітчизняні експозиції демонструють досягнення в імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції та презентують високі експортні можливості військово-промислового комплексу України.

 

20171011 БТР 4 2

ДП «Харківського конструкторського бюро ім. Морозова», яке входить до складу ДК «Укроборонпром» вперше під час виставки «Зброя та Безпека-2017» представило БТР-4МВ1


На виставці демонструються останні розробки, зокрема, у сфері високоточних боєприпасів, протитанкових систем, БАК, робототехніки, стрілецької зброї, прихованого зв’язку, радіоелектронної розвідки, бронетехніки, систем боротьби з ворожими БПЛА тощо.


Лише ДК «Укроборонпром» на виставці «Зброя та безпека» представляє більше 150 зразків ОВТ, в т.ч. кілька десятків – вперше в Україні.Зокрема, цього річ демонструється нова версія модернізації танка Т-72АМТ, українсько-польська СРЗВ «Stokrotka»(«Маргаритка» або «Ромашка»), створена фахівцями двох країни лише за рік, модернізовані БТР-4МВ1 та інші зразки ОВТ.

 

171010 stokrotka 0

На стенді ДК «Укроборонпром» на ХIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека – 2017» представлено спільний українсько-польський продукт - зенітно-ракетну систему ZRN-01 “Stokrotka” («Маргаритка»)

 

Новина по темі: НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» ПРЕДСТАВЛЕНО СПІЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ПРОДУКТ


Багато уваги приділяється засобам індивідуального захисту особового складу, засобам маскування тощо.


На відміну від минулорічного заходу, слід відзначити збільшення участі приватних виробників у виробництві ОВТ, а також якісні зміни у продукції – починає зростати кількість високотехнологічних виробів та систем з високою доданою вартістю.


Крім того, в рамках роботи виставки планується підписання Україною низки важливих документів щодо співробітництва у сфері оборонних технологій з провідними корпораціями країн-членів НАТО.

 

171011 arms and securty 2017 4

Миколаївський бронетанковий завод продемонстрував нову модернизацію БРДМ-2 “БТР-НИК”

 


Проведення виставки напередодні Дня захисника України матиме не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово-технічної співпраці із зарубіжними країнами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.


XIV Міжнародна спеціалізована виставка «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» проходить в Міжнародному виставковому центрі в Києві в період з 10 по 13 жовтня 2017.


Володимир ЗАБЛОЦЬКИЙ

 

171011 arms and securty 2017 5

171011 arms and securty 2017 6

Defense Express не міг не скористатись шансом взяти інтерв'ю в Віце-міністра Національної оборони Республіки Польща Бартоша Ковнацького, який очолив представницьку польську делегацію на вистаці та розпитати польського чиновника про його оцінку стану та перспектив військово-технічного співробітництва України та Польщі

  

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues