017 1017 10 171010 masinaЗброя завжди викликала підвищений інтерес. Тема зброї тісно пов’язана з базовими людськими прагненнями. Бути кращим у жорсткому конкурентному середовищі. Бути сильнішим за інших. В умовах війни зброя – це засіб захисту своїх інтересів і досягнення перемоги. Успіх зброї - це успіх країни.

 

Вітчизняна «оборонка» створила цілу обойму конкурентних озброєнь, які поставляються у рідну армію та постачаються експортним замовникам. У кожного такого зразка – своя історія, своя біографія. Проте учорашніх досягнень вже замало.

 

171010 5

 

Доторкнутися до майбутнього, підживитися енергією думки, знайти нових партнерів, а зі «старими» обговорити нові проекти – такі унікальні можливості надає щорічна Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека», Генеральним інформаційним партнером якої є Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес з усіма нашими інформаційними майданчиками. Одне з наших рішень – спеціальний випуск нашого журналу, який буде безкоштовно розповсюджуватись серед відвідувачів виставки.

 

Новина по темі: СЬОГОДНІ В КИЄВІ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ВИСТАВКА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017»

 

Дотик до нового дає поштовх для поглиблення військових і технічних знань; для генерації рішень, часом навіть парадоксальних, але дієвих; створює умови для отримання і передачі досвіду. Нині все це дуже необхідно. Адже світ навколо нас змінюється дуже динамічно. Не помічати чи ігнорувати зміни - програти. Втілити інноваційні рішення швидше, ніж ворог, впровадити нове у звичну практику військ на полі бою - перемогти. Саме для цього нам потрібні свіжі ідеї, нові технології, інноваційне мислення. Саме таке розум стає зброєю.

 

Сергій ЗГУРЕЦЬ, директор

Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес

 

 PS: Запрошуємо усіх відвідати стенд Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес 3-А26, який знаходиться в павільйоні №3. Тут ви зможете ознайомитись з нашими новими продуктами та придбати за акційними цінами нашу продукцію:

  • журнал Defense Exppress;
  • журнал Ukrainian Defense Review;
  • Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018
  • Книги з серії «Зброя України» та інше.

 

171010 4

 

Довідка Defense Express:

 

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р. «Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека» (зі змінами від 8.04.2015 р., № 340-р) генеральним розпорядником спеціалізованої виставки визначено ТОВ «Міжнародний виставковий центр». ХIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека-2017» відбудеться напередодні Дня Захисника України 10-13 жовтня 2017 р. на території Міжнародного виставкового центру за адресою: МВЦ (Київ, Броварський пр-т 15). Учасники – 293 компанії. Площа - близько 25 000 кв.м. (21 000 кв.м. в трьох павільйонах, 2000 кв.м. на відкритих майданчиках).

 

Оборонно-промисловий комплекс України буде представлено 262 учасниками у наступних форматах.

 

Експозиції профільних міністерств: Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство освіти і науки України, Служба безпеки України.

 

Об’єднані експозиції підприємств. Це, зокрема, ДК «Укроборонпром» та ГО «Ліга оборонних підприємств України».

 

Індивідуальні стенди державних і приватних підприємств.

 

Виробники військової та спецтехніки продемонструють у павільйонах та відкритих майданчиках до 50 натурних зразків військової і спеціальної техніки (в тому числі авіаційної та плавзасобів), а також обладнання для виробництва озброєнь.

 

171010 2

 

29 компаній з 13 країн світу (Польща, Чехія, Туреччина, Китай, Італія, Пакистан, Швейцарія, ОАЕ, США, Ізраїль, Франція, Німеччина, Болгарія).

Визначним учасником цього року є Міністерство національної оборони Республіки Польща, що виступає окремим стендом із презентацією натурного зразка самохідної гаубиці KRAB. Додатково оборонно-промисловий комплекс Республіки Польща буде представлений окремими стендами підприємств.

 

Вперше на виставці буде організовано національний павільйон Республіки Пакистан, а також участь державних та приватних компаній ОПК Туреччини. На даний момент МВЦ надано інформацію від МОУ про зацікавленість відвідати виставку представниками оборонних відомств таких країн Австрія, Бангладеш, Литва, ОАЕ, Польща, Пакистан, Сінгапур, Туреччина, Хорватія, Чехія, Бразилія, М’янма.

 

Програма заходів налічує 14 науково-практичних і презентаційних заходів.

 

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues