171010 Directory 0Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес представляє Друге видання Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства».

 

Агресія РФ проти України стимулювала розвиток приватних оборонних підприємств України. Сьогодні їх кількість вже суттєво перевищує кількість державних оборонних підприємств. Кількісні показники участі приватних оборонних підприємств в реалізації Державного оборонного замовлення вже також перевищили показники участі в ньому державних оборонних підприємств.

 

Наразі приватні оборонні підприємства покривають практично всі сегменти оборонної промисловості відіграючи все більшу роль у підвищенні обороноздатності та економічному зростанні України.

 

Як показує вже наявний в Україні досвід, приватні оборонні підприємства є більш гнучкими у пристосуванні до вимог, потреб ринку та потенційних замовників.

 

В Уряді України відзначають внесок приватного сектору у розбудову українського оборонно-промислового комплексу та важливість його участі в належному оснащенні української армії (стор. 6-11).

 

Протягом року, що минув з часу виходу Каталогу 2016, приватні оборонні підприємства продемонстрували здатність до самоорганізації. В 2016-2017 рр в Україні виникло декілька професійних об’єднань приватних оборонних підприємств. Вони стають тією силою, що здатна вплинути на формування правил гри на ринку та забезпечити продуктивний діалог з Державою (стор. 12-17).

 

Поряд з цим зростає привабливість українського ринку, що обумовлено зростанням витрат України на оборонні потреби (наразі становлять 5% ВВП). Це відкриває вікно можливостей як для іноземних оборонних компаній, так і для української армії, що потребує сучасних озброєння та військової техніки, нових технологічних та організаційних рішень (стор. 18-30).

 

Віримо, що саме Каталог (цьогорічне видання якого відбулось саме завдяки підтримці іноземних компаній) допоможе закордонним виробникам високотехнологічних продукції та рішень знайти надійних партнерів в Україні, підсилити власні позиції на ринку та обороноздатність нашої країни (стор. 31-134)!

 

Знаємо, що Каталог вже допоміг Виробникам та Споживачам знайти одне одного, а також створити нові коопераційні зв’язки як внутрішні, так і міжнародні. Впевнені, що допомагатиме й надалі і з оптимізмом починаємо працювати над Каталогом 2018 та запрошуємо всіх до плідного співробітництва й надалі (стор. 135-136)!

 

Сильніші разом!

 

ВАЛЕРIЙ РЯБИХ,

директор з розвитку iнформацiйно-консалтингової компанії Діфенс Експрес, керівник проекту Каталог «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства»

 

ДМИТРО САВЧИН,

редактор Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства»

 

 

PS: Каталог «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 можна придбати за редакційною ціною на стенді Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес 3-А26, який знаходиться в павільйоні №3 на XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», яка в період з 10 по 13 жовтня 2017 року проходить в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

 

Більше про Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» та як потрапити до Каталогу 2018 читайте на сторнці КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018

 

Публікація по темі: «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» – ВСЕ ЗАРАДИ МІЦНОЇ ДЕРЖАВИ

 

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues