170913 00Тридцять років професійної діяльності. Постачання продукції у більш, них 80 країні світу. Наявність власних виробів, які пройшли випробування за стандартами НАТО та закуповуються арміями альянсу. Все це – факти з історії Науково-виробничого приватного підприємства «Спаринг-Віст Центр» зі Львова.

 

 

 

Забезпечення Збройних сил України та інших силових відомств сучасними засобами радіаційного контролю є основним напрямом діяльності компанії. На цей час на озброєння ЗС України прийнято п’ять сучасних засобів радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ» виробництва підприємства «Спаринг-Віст Центр».

 

Нині НВПП «Спаринг-Віст Центр» пропонує вітчизняним та закордонним замовниками новий та сучасний дозиметр-радіометр універсальний МКС-УМ – широкодіапазонний прилад радіаційної розвідки в польових умовах.

 

1

МКС-УМ – широкодіапазонний прилад радіаційної розвідки в польових умовах. Прилад має  високий ступінь захисту IP67 і може працювати в умовах атмосферних опадів, запиленої атмосфери та при зануренні виносного детектора у воду на глибину до 0,5 м.

 

Розроблений на базі приладу МКС-У, який відмінно себе зарекомендував в важких умовах пустелі під час миротворчої місії на Близькому Сході МКС-УМ, окрім гамма- та бета-випромінень додатково може вимірювати альфа-випромінення. В приладі також додалась можливість архівувати результати вимірювань з прив’язкою до координат місцевості завдяки вбудованому двосистемному приймачу GPS/ГЛОНАСС. В МКС-УМ використовується літій-іонний акумулятор. На дисплеї індикується статистична похибка вимірювань. Наявність аналогового індикатора інтенсивності випромінення полегшує локалізацію джерел випромінень. Високий ступінь захисту IP67 та гумовий захисний футляр дозволяють використовувати прилад в жорстких кліматичних умовах. Завдяки зменшеним масо-габаритним параметрам працювати з приладом стало ще комфортніше.

 

2

Компанія «Спаринг-Віст Центр» у співпраці з корпорацією BRUKER провела випробування приладу МКС-УМ відповідно до стандартів НАТО

 

МКС-УМ вимірює потужність гамма-випромінення від фонового до аварійних рівнів. Прилад працює в умовах атмосферних опадів, запиленої атмосфери та при зануренні виносного детектора у воду на глибину до 0,5 м.

 

Компанія «Спаринг-Віст Центр» у співпраці з корпорацією BRUKER провела випробування приладу МКС-УМ відповідно до стандартів НАТО.

 

Актуальним для підвищення можливостей українського війська та закордонних споживачів також може бути і проект створення сучасної броньованої машини радіаційно-хімічної та біологічної розвідки, який НВПП «Спаринг-Віст Центр» пропонує українським військовим та іноземним замовникам. Така машина може розміщуватися на базі  броньованих машин, що розроблені в Україні, або у інших державах.

 

3

НВПП «Спаринг-Віст Центр» також пропонує споживачам сучасні протигази фільтрувальні типу ОМ-90 та СМ-6 військового та цивільного призначення

 

НВПП «Спаринг-Віст Центр» також пропонує споживачам сучасні протигази фільтрувальні типу ОМ-90 та СМ-6 військового та цивільного призначення, які відповідають українським та європейським стандартам. Військові протигази ОМ-90 включені в реєстр NATO (NSN No.4240-16-0008232).

 

Довідка Defense Express:

 

Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр» є розробником та виробником приладів і систем радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ».

 

На підприємстві працює колектив з понад 150 висококваліфікованих фахівців у галузі радіотехніки з  багатолітнім досвідом роботи. За майже три десятиліття існування підприємства було розроблено понад 30 засобів і систем радіаційного контролю. Продукція ТМ «ЕКОТЕСТ» експортується у понад 80 країн світу. Дилерська мережа представлена в таких країнах як: Республіка Корея, США, Болгарія, Великобританія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Греція, Італія, Єгипет, Казахстан, Німеччина, Канада, Туреччина, Сербія, Японія.

 

Серед замовників продукції ТМ «ЕКОТЕСТ» є: МОУ, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, ДПСУ, Міністерство екології та природних ресурсів України, СБУ, МВС України, Міністерство охорони здоров’я України, Державна служба охорони, Прикордонна служба Республіки Казахстан та Прикордонна служба Республіки Узбекистан.

 

Публікації по темі:

«УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА»: НВПП «СПАРИНГ-ВІСТ ЦЕНТР» (ВІДЕО)

РОЗРОБКИ «СПАРИНГ-ВІСТ ЦЕНТР» НА ВАРТІ БЕЗПЕКИ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues