170704 NEF2017 0Для того, щоб дати відсіч агресору, Україні потрібна сильна, сучасна армія, оснащена високотехнологічною зброєю. Ворог має зрозуміти високу ціну, яку він буде змушений заплатити за продовження війни проти України. Проте, сучасну армію неможливо створити без сучасної економіки. Особливість ситуації для України полягає в тому, що вона з весни 2014 року змушена відроджувати одночасно і армію, і економіку.

 

15 червня в Києві відбувся VII Національний експертний форум «Точки росту», щорічний майданчик для спілкування провідних національних та іноземних експертів, науковців, представників державних та недержавних структур, бізнесу, експертного середовища. Як свідчить досвід, розроблені на заходах такого плану рекомендації та ідеї можуть з успіхом використовуватись урядовими та неурядовими інституціями та бізнесом. Організатором заходу виступив Інститут Горшеніна.


Свої особисті привітання і побажання успіху в роботі учасникам форуму надіслали особисто Президент України Петро Полошенко та прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

170704 NEF2017 1

15 червня в Києві відбувся VII Національний експертний форум «Точки росту», щорічний майданчик для спілкування провідних національних та іноземних експертів, науковців, представників державних та недержавних структур, бізнесу, експертного середовища / Фото: luckyukraine.in.ua

 

На форумі було розглянуто три основних блоки питань, що є актуальними для України: «Стабільність політичної системи», «Енергетичний сектор – точки росту» та «Україна та світ, що змінюється». Усі вони мали на меті визначити стан і перспективи росту національної економіки України, перешкоди на цьому шляху тощо.


Відкриваючи захід, перший віце-премєр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів повідомив про позитивні зрушення і висловив оптимістичні сподівання щодо перспектив розвитку економіки країни. Навіть незначне, у 2,3%, зростання ВВП у 2016 році становить великий прогрес у порівнянні з попередніми роками падіння цього важливого показника. Маємо значний прогрес в напрямку євроінтеграції, Україна переорієнтувала значні обсяги експорту і диверсифікує ризики, ми утримуємо 3-5 місця у світі у сфері ІТ-технологій, вийшли на 3 місце у світі з експорту зернових – все це надихає на нові успіхи.

 

Водночас, йшлося і про тривожні тенденції, що непокоять і українське суспільство, і іноземних партнерів. Передусім, фактичне блокування низки важливих реформ, корупція, популізм, відсутність політичної єдності у суспільстві та культури домовлятися з найбільш важливих питань розвитку.
Наголошувалося на важливості збереження політичної стабільності, яку намагається розхитати Кремль у своєму бажанні домогтися зміни політичного керівництва України та її відмови від незалежного проєвропейського курсу розвитку.


Багато уваги цьому питанню приділив у своєму виступі посол ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі, який пов’язав стабільність політичної системи країни безпосередньо з довірою її громадян до провідних політиків, президента, уряду та й до держави, як такої взагалі. Посол піддав критиці існуючу в країні виборчу систему, зазначивши брак прогресу у її реформуванні і, як наслідок, неможливість оновлення політичної еліти України. На його думку, головною перешкодою тут є відсутність нового закону про вибори, а також нової Центральної Виборчої комісії.


Відповідно, в країні спостерігається процес консервації старих олігархічних еліт, нездатних по-новому дивитись на ситуацію. Ці люди зазвичай бажають лише одного – збереження власного перебування при владі. Відповідно, в країні блокуються соціальні ліфти, молоді реформатори не мають можливості пробитися нагору і впливати на важливі процеси реформування економіки і країни в цілому. Депутат ВР Олена Сотник визначила дві групи потенційних нових еліт, це передусім євро оптимісти та інтелектуали. Але в існуючих умовах перші не можуть впливати на політику з огляду на обмежені можливості, а другі розчаровані існуючою в країні політичною системою і не бажають виходити на перший план. Більш того, значна кількість обдарованої молоді змушена поїхати працювати за кордон, де за самими оптимістичними оцінками, зараз знаходяться вже понад 6 млн. (за песимістичними – навіть до 10 млн!). Якщо держава надалі зволікатиме з реформами і створенням привабливих умов для громадян у власній країні, невдовзі піднімати економіку України буде просто нікому.

 

170704 NEF2017 2

Відкриваючи  VII Національний експертний форум «Точки росту», перший віце-премєр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів повідомив про позитивні зрушення і висловив оптимістичні сподівання щодо перспектив розвитку економіки країни / Фото: Defense Express


Відзначалася розбалансованість державного механізму країни в цілому, наявність в ньому паралельних структур. До того ж, наприклад, Президент, який має важелі впливу на низку важливих питань, особливо у сфері оборони, зовнішньої політики, економіки, не несе жодної відповідальності за наслідки реалізації власних ініціатив та провалів.


Також низькою є ефективність роботи самої ВР України, рейтинг якої оцінюється в межах 5%, а депутати жодним чином не підзвітні перед власними виборцями за свою роботу або бездіяльність.


Між тим, Україна є парламентсько-президентською республікою, а не президентсько-парламентською, відтак, збереження дисбалансу, що склався, є дуже небезпечним. Тому експерти вважають за необхідне усунути виявлені недоліки шляхом конституційної реформи за участі представників усіх політичних сил.


Посол ЄС висловив стурбованість тією обставиною, що внаслідок відсутності політичної волі керівництва фактично блокується реформування ВР на підставі «дорожньої карти», розробленої комісією Європарламенту під керівництвом Пета Кокса. А деякі реформаторські проекти часто блокуються в комітетах самої Ради. Наприклад, так сталося з законопроектом щодо гармонізації українського законодавства з ЄС, зареєстрованим у ВР. Як з’ясувалося під час перевірки, голова одного з комітетів свідомо затримав документ, який заважав його особистим інтересам, незважаючи на наслідки свого вчинку для країни (!).


Не випадково Мінгареллі висловив переконання, що багато хто з депутатів ВР займається не реформами, а вирішенням власних питань». І це – незважаючи на війну і галасливу зазвичай патріотичну риторику! Змінити це можна лише шляхом виборів. Але в умовах війни це завжди ризик. Отже, вірогідність проведення дострокових президентських та/або парламентських виборів оцінюється по-різному.


Ірина Геращенко, перший віце-спікер ВР України, вважає таку вірогідність близькою до нуля. На її думку, опозиція сьогодні не має ані впливі, ані привабливих ідей, щоб прийти до влади. Більш того, не можна виключати, на її думку, навіть розширення діючої коаліції у ВР.


Зі свого боку, Олени Ситник не виключає можливість дострокових виборів Президента, наприклад, за ініціативою діючого гаранта конституції, причому вже найближчим часом. Для цього, на думку експерта, він має дуже вигідну ситуацію, відсутні сильні конкуренти тощо. Все це, а також можливість використати адмінресурс теоретично дозволяє діючому Президентові розраховувати на повторне переобрання.


До того ж, на користь такого сценарію говорить та обставина, що у 2019 році Україна має виплатити значні суми за зовнішніми зобов’язаннями і це може суттєво вплинути на хід любих виборів. Зокрема, це може спровокувати сплеск небезпечного з усіх міркувань популізму, призвести до економічної та суспільної нестабільності і навіть наблизити можливий дефолт України.


З огляду на це, експерти вважають за необхідне передбачити зростання економіки не менше, як 3% в якості головного пріоритету порядку денного Уряду. Адже це означатиме і відповідне збільшення оборонного бюджету.


Україні слід продовжити процес децентралізації влади і передачі повноважень територіальним громадам, в якості точок росту. Тут варто використати досвід Польщі. Також слід завершити медичну, судову і земельну реформи, подолати корупцію та інші негативні чинники.


Важливим висновком з оцінки ситуації в країні є те, що на відміну від РФ та деяких інших пострадянських країн, сучасна Україна внаслідок внутрішніх змін, зумовлених Революцією Гідності, має значно більший потенціал витривалості, ніж вважали в Кремлі. І все це, насамперед, завдяки сильному громадянському суспільству.


В якості важливого резерву росту економіки експерти визначили енергетичний сектор України. Проте, через свою непрозорість, витратність і неефективність він має бути реформований якомога скоріше. Хоча, треба віддати належне, і тут відбуваються важливі, хоча й точкові на разі, зміни, що матимуть велике значення для економіки держави в цілому.


Передусім, це стосується природного газу. Україна має збільшити власний видобуток, для чого потрібні інвестиції і нові технології. За повідомленнями експертів, ми маємо розвідані запаси газу, яких може вистачити на 46 років. Україна має амбітні плани збільшення власного видобутку до 27 млрд кубометрів. Отже, для цього держава має створити умови для залучення необхідних інвестицій.


За словами голови Асоціації газовидобувних компаній України Романа Опімаха, ми поступово змінюємося на інвестиційно привабливу країну. Зокрема, лише завдяки реформуванню газового сектора, у 2016 році ми отримали можливість купувати газ у 47 європейських постачальників і це лише один важливий приклад.


Енергетичний с сектор є одним з фронтів забезпечення безпеки України. Після втрати «Газпромом» українського ринку, за обсягами другого в Європі, Кремль робить усе для повернення попередніх позицій і використовує для цього енергетичну зброю («трубопроводи замість танків»). Але приклад переконливої української перемоги над «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі свідчить ще й про перемогу реальної економіки над примітивною, мілітаризованою та політизованою та цілком корумпованою економікою РФ.


Важливе повідомлення зробив представник МВФ в Україні Жером Ваше, термін відрядження якого добігає кінця. Він відзначив суттєві зміни, що поклали край нестабільній енергополітиці, що призводила до дисбалансів і неправильному ціноутворенню. Відповідно, це позначатиметься на стабільності всередині країни та дозволяє говорити про точки росту її економіки в цілому.


Таким чином, ціни на електрику та газ, особливо для населення, можуть і мають бути зменшені. Відповідно, має зменшитися собівартість промислового виробництва тощо. Також важливо збільшити долю відновлювальних джерел енергії в загальному балансі, що має зменшити використання викопних видів палива та обсяги критичного імпорту вуглеводневої сировини.


На думку Романа Ніцовича, керівника програм DiXi Group, реформування енергетичного сектора є складним і тривалим процесом, втім, це необхідний і важливий крок. Адже ринок, де 73% контролює НАК «Нафтогаз», просто не може бути конкурентним. НАК має бути реформована і обмежена неадміністративними методами. Варто боротися не за ціну на газ, а за умови, що впливають на її формування та дозволяють стабілізувати. І це цілком компетенція держави, як, до речі, і питання забезпечення інвестиційної привабливості енергетичного сектора, як такого. Для цього варто не лише відмінити існуючі субсидії, що відлякують інвесторів, але й провести судову реформу. Адже інвестиції потребують захисту.
Насамперед, функції «Нафтогазу» в частині видобутку і транспортування енергоносіїв мають бути розділені. Також має бути забезпечений доступ до транспортної інфраструктури (передусім, до трубопроводів) третій стороні. Це матиме особливе значення для забезпечення енергетичної незалежності і енергетичної безпеки країни.


Наслідком цього мають бути суттєві зміни на українському енергетичному ринку, які позитивно віддзеркаляться не лише на економіці, але й на інших сферах життя, оскільки докорінно буде змінено роль користувача, який отримає можливість обирати собі постачальника за привабливою ціною!


Разом з цим, точки росту економіки зумовлюються не лише процесами, що відбуваються всередині країни, вони тісно пов’язані з подіями у Європі та світі в цілому. Навколишній світ постійно змінюється і не завжди на краще. На фоні глобальних змін клімату зростають кількість населення Землі, дефіцит енергетичних, продовольчих і водних ресурсів тощо. До цього слід додати кризу традиційних політичних систем низки країн, навіть промислово розвинутих. Останні виявилися неспроможними впоратися з новими викликами і навіть адекватно на це реагувати. Внаслідок цього з’являються нові політичні сили і нові політики у США, Великобританії, Франції та інших країнах.


На думку віце-прем’єр-міністра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Клімпуш-Цинцадзе, для сучасної світової політики характерним є існування трьох провідних трендів: на згортання демократії (повернення до моно модельної системи, як, наприклад, в РФ), популізм та поглиблення демократії. Україна належить до третього тренду і має намір рухатися шляхом демократизації.

 

170704 NEF2017 3

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції ІваннаКлімпуш-Цинцадзе на VII Національному експертному форумі «Точки росту»:  " має намір рухатися шляхом демократизації" / Фото: Defense Express


Це відзначали і іноземні експерти. Зокрема, посол Бельгії в Україні Люк Якобс назвав Україну форпостом на передовій лінії захисту цінностей європейської цивілізації і одним із стратегічних партнерів ЄС. Відповідно, ЄС він назвав політичним проектом навколо європейських цінностей, принципів і демократії, прав людини тощо.


Важливою з точки зору розуміння того, що відбувається в Європі, стала інформація Директора Інституту стратегічних досліджень при Міністерстві оборони Франції (IRSEM) Жана-Батіста Жанжена Вільмера. Він стверджує, що крім традиційної територіальної загрози з боку Росії значну небезпеку становить той шкідливий вплив, який Москва агресивно культивує у світі шляхом масштабної пропаганди, розповсюдження відвертої брехні і дезінформації, кібератак і інформаційної війни.


Росія використовує популізм з його спрощеним підходом до вирішення складних питань та можливістю маніпулювання людьми, що не мають стійких власних переконань. Зокрема, під час нещодавніх президентських виборів у Франції там існували серйозні побоювання щодо можливості виникнення хвилі популізму. На щастя, виявилося, що демократичні сили здатні перемагати популістів і успішно протистояти цій загрозі.
Французький експерт наголосив на важливості протистоянні російській дезінформації і пропаганді для усіх цивілізованих країн, передусім, ЄС і України. Він також розповів про протидію російському впливу на вибори в Європі оперативної робочої групи ЄС з питань стратегічних комунікацій East StratCom Task Force. Проте, за його словами, масштабній війні проти себе світ має протиставити масштабну протидію, але цього на жаль, поки немає. Головною перешкодою на шляху обмеження агресивного російського впливу є брак єдності у європейців.


Так, якщо Польща, Німеччина, країни Балтії висловлюються на користь зазначеного об’єднання зусиль, Італія, Португалія або ж Греція не вбачають такої необхідності і навіть висловлюються на користь скасування вже діючих проти РФ санкцій.


Не випадково, штаб Макрона, єдиного з 4-х непроросійського кандидата в президенти Франції, був атакований хакерами – хтось дуже хотів завадити йому стати президентом. За даними французьких спецслужб, виконавцями атаки були ті ж самі хакерські групи, які торік атакували в США офіс демократичної партії та зламали особисту кореспонденцію кандидата в президенти Хіларі Клінтон.


Георгій Логвинський, народний депутат, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи торкнувся дуже болючої для нас проблеми біженців, рішення якої сьогодні цілком лежить на напруженому бюджеті України, що воює з агресором. Адже вже сьогодні чисельність внутрішньо переміщених осіб (фактично-біженців) з Криму та Донбасу становить 1,8 млн осіб, що дорівнює кількості біженців, яких приймають усі країни ЄС разом (!). То ж, мабуть варто підняти питання на високому рівні в ЄС або ООН для його вирішення? З урахуванням обстановки, що змінюється, це вбачається цілком логічним.


Реальність є такою, що Україна змушена відстоювати свою незалежність та реформуватися в умовах не лише ворожої агресії, але й навколишнього світу, що стрімко змінюється. Це глобальні процеси-зміна клімату, погіршення екології, збільшення населення на планеті тощо. В деяких регіонах це вже призвело до виникнення війн і військових конфліктів, попередити або локалізувати які через неефективність існуючих безпекових структур неможливо або вкрай важко. На жаль, Україна відчуває це на власному досвіді.


Втім, за умов активної позиції і підтримки партнерів і союзників, яка зростає, Україна має усі шанси на перемогу над агресором і на подальше економічне зростання. Одним з факторів є саме енергетичний. Поява на ринку ЄС, де раніше домінував «Газпром», нових потужних гравців, передусім, США, з вигідними пропозиціями поставок сланцевого газу, може суттєво потіснити російського монополіста. Відповідно, наша країна може бути цікавою ЄС в якості привабливого партнера, адже унікальні підземні газосховища можуть бути використані для накопичення газу з метою подальшого використання в пікові періоди щонайменше, у Східній Європі.


Важливою відправною точкою росту економіки України має стати збільшення продовольчого експорту і навіть питної води до окремих країн Африки, які потерпають від спеки і наслідків екологічної катастрофи, глобального потепління тощо. Це, на думку Степана Кубіва, цілком реально вже найближчим часом, потенціал для цього маємо, бо ми є великою європейською країною! Слід лише реформувати економіку і стимулювати власний експорт.

 

Володимир ЗАБЛОЦЬКИЙ

 

Публікація по темі: ТРИ РОКИ ПРОТИСТОЯННЯ РОСІЙСЬКІЙ АГРЕСІЇ: СТРІМКЕ ВІДНОВЛЕННЯ І ЗРОСТАННЯ ОПК УКРАЇНИ

 

170704 NEF2017 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues