170627 0023 травня 2017 року Міністерство національної оборони Республіки Польща  оприлюднило Оборонну концепцію Республіки Польща. Концепція є відкритим документом, що базується на основних засадах Стратегічного Оборонного Бюлетню (СОБ), і передбачає зосередження зусиль на обороні власної території поряд з розвитком потенціалу стримування.

 

Діючий Стратегічний Оборонний бюлетень, на основі якого відпрацьована Оборонна концепція є вже третім документом такого рівня. Попередній було прийнято у 2011 р. Однак, з огляду на зміни у сфері міжнародної безпеки, передусім, у зв’язку з обстановкою в Україні або з дестабілізацією арабських країн, документ вже не відповідає реаліям сьогодення.

 

Внаслідок цього, вже з 2013 року керівництво МНО РП почало реалізацію заходів, спрямованих на збільшення бойового потенціалу ЗС в частині захисту власної території (незначне збільшення чисельності для комплектації підрозділів на східному кордоні, прискорення процесу закупок далекобійних ракетних систем, авіаційних та морських крилатих ракет, ударних гелікоптерів, нових протитанкових систем тощо), водночас  передбачалося суттєво знизити активність та участь в закордонних місіях. Ці процеси були відображені в останній редакції СОБ, а передбачені попередниками заходи вирішено значно збільшити.

 

Як і раніше, підкреслюється збільшення факторів, що потенційно здатні дестабілізувати глобальну безпеку. В Центральній та Східній Європі в перспективі до 2032 року автори Оборонної концепції РП у якості найбільших загроз визнали:

-       політику Росії,

-       ситуацію в Україні,

-       потенційну можливість дестабілізації інших країн на пострадянському просторі, а також

-       загрозу подальшого погіршення обстановки в країнах Північної Африки і Близького Сходу.

 

Зростаючою загрозою, на думку авторів Оборонної концепції РП, є також тероризм. При цьому відзначається, що реальною є перспектива провокування Москвою регіонального конфлікту за участі одної або навіть кількох країн-членів НАТО.

 

В документі стверджується, що Польща має бути активним членом Альянсу і активно сприяти розробці спільної позиції країн-членів НАТО на випадок виникнення подібного конфлікту. Водночас, підкреслюється бажання розвивати двосторонні відносини з США.

 

170627 01

Оборонною концепцією Республіки Польща стверджується, що Польща має бути активним членом Альянсу і активно сприяти розробці спільної позиції країн-членів НАТО на випадок виникнення подібного конфлікту. Водночас, підкреслюється бажання розвивати двосторонні відносини з США / Фото: ТСН

 

Оборонна концепція РП передбачає, що збройні сили Республіки Польща мають бути здатними здійснювати, спільно з союзниками або самостійно, стратегічну оборону з одночасною можливістю здійснення ударів у відповідь на велику глибину ворожої території. Останнє має дозволити створення потенціалу стримування звичайними засобами. Це означає необхідність, з одного боку, закупівлі для потреб ЗС РП ракетних систем, а з іншого – посилення ППО і можливостей протитанкової оборони. При такому сценарії Війська Територіальної оборони (ВТО) відіграватимуть допоміжну роль, передусім, у вигляді зміцнення оборони. У випадку поразки та відходу бойових частин вони мали б перейти до нерегулярних операцій.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ЗАПРОПОНУВАЛА ПОЛЬЩІ СПІЛЬНУ РОЗРОБКУ НОВОГО КОМПЛЕКСУ ППО МАЛОЇ ДАЛЬНОСТІ

 

Керівництво МНО передбачає, що досягнення запланованих цілей змусить збільшити чисельність ЗС до майже 200 тис. осіб в мирний час, в т.ч. 53 тис. осіб у складі ВТО. Також передбачається, що штатна чисельність бойових частин має складати не менше 120-130 тис.осіб, також має збільшитись чисельність цивільних працівників ЗС.

 

170627 02

Війська Територіальної оборони (ВТО) відіграватимуть допоміжну роль, передусім, у вигляді зміцнення оборони. У випадку поразки та відходу бойових частин вони мали б перейти до нерегулярних операцій / Фото: fia.com.pl

 

При цьому Оборонню концепцією РП передбачається збільшення чисельності бригад і створення командування чергової, четвертої дивізії та командування корпусу у Кракові. Серед модернізаційних пріорітетів Сухопутних військ визначено системи розвідки, артилерію, ППО, протитанкові системи та нова бронетехніка. Зокрема, остання передбачає необхідність – в рамках міжнародної співпраці – створення нового основного танку, а також колісного БТР Rosomak. Автори документу також наполягають на відносно дешевій модернізації існуючого парку бронетехніки, передусім, танків T-72 i PT-91, САУ Dana або САУ 2S1 Goździk. Пропонуються чергові закупівлі за кордоном відносно невеликої партії основних бойових танків, як проміжне рішення питання, до часу розробки нових конструкцій.

 

В питанні забезпечення ЗС РП гелікоптерами пропонується обмежити закупівлю транспортних машин, як менш придатних під час оборонних операцій, на користь збільшення чисельності ударних бойових гелікоптерів.

 

170627 03

В питанні забезпечення ЗС РП гелікоптерами пропонується обмежити закупівлю транспортних машин, як менш придатних під час оборонних операцій, на користь збільшення чисельності ударних бойових гелікоптерів / Фото: Andrzej Hładij/Defence24.pl

 

Повітряні Сили мають бути зміцнені шляхом закупівлі багатоцільових літаків поколінь 4+ i 5, що з точки зору останніх умов, означає бажання придбати літаки F-16 та F-35. В той же час, роль ВМС має обмежитись вирішенням оборонних завдань: оборони узбережжя і ускладнення силам потенційного противника діяти в акваторії південної Балтики. Це має відобразитись на пріоритетах закупівлі у вигляді 4-х підводних човнів з крилатими ракетами, протимінних кораблів та збільшення потенціалу берегових ракетних підрозділів. Суттєвою новиною є відмова від подальшого існування бойової авіації ВМС РП. Передбачається, що лише після набуття ВМС здатності забезпечити оборону, буде можливо розглянути обґрунтованість закупівель надводних кораблів. Проте, це не означає відмови від використання кораблів, що зараз є на озброєнні ВМС РП.

 

Документом пропонується збільшити чисельність Спеціальних військ та консолідувати військові спеціальні частини. В рамках військового відомства має бути створено Державний Сектор Оборонної політики, а також структуру, що відповідатиме за закупівлі озброєння та військового спорядження.

 

Передбачається реформування системи керівництва. Ключовим органом має бути Генеральний Штаб ЗС РП, начальник якого водночас має бути головнокомандуючим ЗС. Він матиме трьох заступників, йому підпорядковуватимуться командувачі п’яти видів військ ЗС, а також начальники Інспекторату Підтримки ЗС та Інспекторату Підготовки та Керівництва (окремий від ГШ ЗС РП орган, що має перейняти на себе значну частину функцій, що сьогодні виконує Оперативне командування).

 

170627 04

Нова система командування та управління Збройними силами Республіки Польща

 

Структурні зміни, передусім, збільшення чисельності ЗС, вимагатимуть збільшення фінансування. Тому передбачається поступове збільшення оборонних видатків. У 2018 р вони мають становити 2% ВВП, у 2019 р - 2,1%, у 2020 р - 2,2%. Цільовий показник у 2,5% ВВП має бути доведений  до 2030 р. Автори документу вважають це достатнім для реалізації зазначених змін.

 

Стратегічний Оборонний бюлетень і Оборонна концепція РП, що витікає з нього, є концептуальними документами, що зазначають напрямки реформування ЗС РП. Для остаточного впровадження вони потребують погодження в Уряді і парламенті країни.

 

Джерело

 

Публікації по темі: ВІЙСЬКО ПОЛЬСЬКЕ: СТРАТЕГІЧНИЙ ОБОРОННИЙ ОГЛЯД І БЮДЖЕТ – КЛЮЧОВІ ФАКТОРИ МОДЕРНІЗАЦІЇ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues