211777 originalЧерговий матеріал Defense Express стосовно сучасного сану ОПК Росії та його впливу на переозброєння російської армії.

Цього разу у фокусі Державна програма озброєнь на 2018-2025 рр., яка повинна бути прийнята в липні цього року і яка повинна дати відповіді на запитання що собою являтимуть ЗС Росії в найближчій та середній перспективі.  

 

 

На початку липня Міноборони Росії повинне представити остаточний варіант Державної програми озброєнь на 2018-2025 рр. (ДПО-2025). Цей документ повинен визначити склад і обсяги нового ОВТ, які повинні бути передані у війська протягом найближчих семи-восьми років.

 

Відповідно до цього документу, основним завданням російського ОПК є доведення до 2020 р. рівня оснащеності ЗС Росії новою і модернізованою технікою до 70%. Також планується, що до 2025 р. ОВТ російської армії на 85% складатиметься з вузлів, компонентів і деталей російського виробництва.

 

Що стосується пріоритетних напрямів ДПО-2025, то такими визначено: розвиток засобів військово-космічної оборони, стратегічних ядерних сил, систем зв'язку, розвідки та управління, радіоелектронної боротьби, комплексів безпілотних літальних апаратів, роботизованих ударних комплексів, сучасної транспортної авіації, високоточної зброї та засобів боротьби з нею, систем індивідуального захисту військовослужбовців, а також серійне виробництво інтелектуальних систем озброєння.

 

Особливістю нової програми переозброєння ЗС Росії є її об'єднання з механізмами розвитку місцевого ОПК, які на сьогодні реалізуються в рамках постанови російського уряду «Про затвердження державної програми «Розвиток оборонно-промислового комплексу».

 

Фінанси та інновації

Що стосується фінансового аспекту, то на ДПО-2025 Міноборони просило 24 трлн. руб., в той час як Міністерство фінансів запропонувало половину від цієї суми. У жовтні 2016 р. фінансисти заявили про необхідність скорочення державних витрат до 2018 р. на 12%. Виходячи із бюджетної політики Міністерства фінансів на 2017 р. і планів на період 2018-2019 рр., експерти прогнозують, що оборонні витрати Росії в 2017 р. впадуть на 8,5% до 2,8 трлн. руб., а в 2018 р. – на 3,8% до 2,7 трлн. руб. В той же час передбачається, що в 2019 р. витрати Росії на оборону знову зростуть до рівня 2,8 трлн. руб. Загалом експерти сходяться на тому, що в питанні фінансування ДПО-2025 сторони, скоріш за все, дійдуть згоди на сумі в 15-18 трлн. руб.

1453479149 e news.su maxresdefault

 

Слід також зазначити, що спочатку за часовими рамками програма повинна була діяти з 2016 р. по 2025 рр. Однак, оскільки економічна обстановка в Росії продовжує залишатись складною, то плани щодо переозброєння збройних сил прийшлось вкотре коригувати. Зокрема, на сьогодні до кінця не є виконаною вже профінансована частина ДПО на 2011-2020 рр. на яку, було виділено 20 трлн. руб. Планується, що всі невитрачені і неосвоєні кошти перейдуть в ДПО-2025. Однак російські експерти сходяться на тому, що коштів на ДПО-2025 все одно буде не вистачати.

 

В свою чергу, за оцінками Military Balance, з огляду на поточну кризу в російській економіці, фінансування ДПО-2025 в повному обсязі потребуватиме витрат на оборону на рівні приблизно 6-7% від ВВП, або економічного зростання в період 2017-2020 рр. на 7-8%. При цьому видання переконане, що обидва сценарії є малоймовірними.

  

Як вже було зазначено, серед пріоритетних напрямів ДПО-2025 визначено серійне виробництво інтелектуальних систем озброєння. Так, в рамках виконання програми, в інтересах збройних сил повинні бути реалізовані поставки ОВТ на нових фізичних принципах, а також нові зразки гіперзвукового озброєння, інтелектуальних робототехнічних комплексів і звичайних озброєнь наступного покоління. В той же час, в самому російському військовому відомстві визнають, що розробка нових зразків потребує вирішення цілої низки науково-технічних завдань, які без залучення великої кількості наукових установ Росії є неможливим.

 

Сухопутні війська

У ДПО-2025 повинні увійти виробництво таких комплексів озброєнь, як танк Т-14 «Армата» і, можливо, важка БМП Т-15 та БРЕМ Т-16. При цьому, з огляду на обмежене фінансування, проект «Армата» буде реалізовуватись не в тих кількостях і темпах, які були заплановані раніше. Зокрема, Міноборони планує закупляти по 20-30 нових танків на рік, що, в свою чергу, негативно оцінюється російськими експертами. За їх словами, така ситуація, зокрема, пов’язана з тим, що проблема фінансування АТ «Уралвагонзавод», яку планувалось вирішити за рахунок підпорядкування його ДК «Ростех», до сих пір існує. З іншого боку, нинішня вартість танку Т-14 не дозволяє налагодити його масове виробництво.

 

Загалом, ті танки Т-14, які вже передано і ще планується передати у війська, служитимуть, в основному, для забезпечення початкового етапу підготовки екіпажів і фахівців, а також їх обкатки в польових умовах.

1443632444 102

 

Виходячи зі складної ситуації з Т-14, частку сучасних танків в сухопутних військах, яка до 2020 р. має становити 70%, планується забезпечити головним чином, за рахунок поставки модернізованих Т-72Б3.

 

Що стосується проекту перспективних БМП «Курганец-25» і БТР «Бумеранг», то обидві машини відповідно до вимог Міноборони ще необхідно допрацьовувати, і за оцінкою російських експертів, у війська вони підуть не раніше 2019-2020 рр. Однак, з огляду на існуючі на підприємствах-виробниках даних машин технологічні та фінансові проблеми, їх передача збройним силам може бути перенесена на біль пізніший термін.

 

Загалом, російські експерти відмічають, що низькі темпи введення в дію сучасної бронетехніки не матимуть суттєвого впливу на підвищення боєздатності сухопутних військ ЗС Росії. В той же час вони відмічають, що на сьогодні російський ОПК не має жодних можливостей ці темпи наростити.

 

Що стосується інших видів ОВТ для російських СВ, то в рамках ДПО-2025 планується посилити їх протиповітряну оборону. Так, програмою передбачені поставки ЗРК «Бук-М3», «Тор-М2», С-300В4, «Панцир-С1», модернізованих комплексів «Шилка» і «Тунгуска». При цьому російські експерти вважають, що їх кількість не лише не зазнає змін, а не виключено, буде збільшена.

 

Що стосується наземної компоненти ядерних сил, то в ДПО-2025 планується зосередити зусилля на розробці важкої ракети «Сармат» і бойових залізничних комплексах «Баргузин», а також на модернізації систем, які вже стоять на озброєнні.

 

Повітряно-космічні сили

В рамках ДПО-2025 основна увага буде зосереджена на поставках літаків Су-30СМ, Су-34, Су-35, вертольотів типу Мі-8АМТШ, Мі-28Н і Ка-52, а також ЗРК С-400. В той же час, з огляду на незавершеність процесу розробки ЗРК С-500, перші зразки даного ЗРК найбільш ймовірно будуть передані у війська не раніше кінця ДПО-2025, або навіть пізніше.

 

Також з огляду на фінансові проблеми, в рамках ДПО-2025 Міноборони Росії скоріш за все відмовиться від низки перспективних, але дорогих проектів як, на приклад, літак ПАК ДА. При цьому вони плануються бути замінені модернізованими літаками Ту-160 – Ту-160М2. Поряд з цим, як зазначають російські експерти, в рамках ДПО-2025 російським ПКС будуть передані перші зразки літаків Т-50. В той же час слід зазначити, що як і у випадку з виготовленням нових зразків бронетехніки, підприємства-виробники літаків Ту-160/Ту-160М2 на сьогодні характеризуються технологічними та фінансовими проблемами, які ставлять під велике питання виготовлення (навіть малосерійне) даних літаків і їх появу у військах в період виконання ДПО-2025.

ВКС РФ 1024x620

 

Також в рамках ДПО-2025 Міноборони планує закуповувати нові літаки ВТА типу Іл-112, початок серійного виробництва яких запланований на 2019 р., а також літаки Іл-214, перший політ якого, очікується в цьому році. Крім того, планується продовжити виробництво літаків Іл-76 останніх модифікацій.

 

Військово-морський флот

В рамках ДПО-2025 на переозброєння ВМФ планується виділити найменше фінансових ресурсів з-поміж усіх видів ЗС Росії. В якості основної причини цьому російські експерти називають те, що в поточній ДПО флот отримав найбільше коштів на модернізацію, ніж інші види ЗС.

 

Загалом, за попередніми даними, єдиним проектом, який повинен зберегти темпи будівництва в рамках ДПО-2025, є ПЧАРБ проекту 955 «Борей».

 

Що стосується будівництва нових надводних кораблів, то тут ситуація є набагато складнішою. Зокрема, в ДПО-2025 не передбачено будівництва нових авіаносців (незважаючи на наявність нагальної потреби в них). З огляду на це, проект атомних авіаносців проекту «Шторм», незважаючи на заяви російських чиновників і представників ОПК про можливість його реалізувати, буде відкладений на невизначений термін.

 

Говорячи про причини, які на сьогодні не дозволяють російському ОПК здійснювати будівництво нових авіаносців для свого ВМФ, російські експерти зазначають, що першою з них є те, що попередні витрати в ДПО-2025 на розвиток флоту вже прописані. Виходячи з цього, вони висловлюють сумнів з приводу того, чи російський уряд, особливо враховуючи позицію Міністерства фінансів, збільшить оборонні видатки. В той же час, для того, щоб перерозподілити кошти з інших видів ОВТ на будівництво авіаносців, необхідне відповідне рішення на рівні керівництва держави.

maxresdefault

 

По-друге, сама по собі постанова про будівництво нового авіаносця потребує вирішення численних технічних, виробничих та інших проблем. Справа в тому, що всі авіаносні кораблі за часів СРСР були закладені в Україні. На сьогодні у російської ОСК є тільки відносно невеликий досвід модернізації та ремонту авіаносців. Так, на приклад, ВО «Севмаш» модернізувало ТАВКР «Адмірал Горшков» для Індії протягом п'яти років. При цьому вже на готовому кораблі при випробуванні в 2012 р. вийшли з ладу силова установка та декілька інших механізмів.

 

Що стосується інших надводних кораблів, то до 2025 р. навряд чи будуть передані ВМФ атомні есмінці проекту 23560 «Лідер».

 

В той же час в рамках ДПО-2025 планується добудувати атомні криголами проекту 22220 «Арктика», «Сибір» і «Урал». Також, для забезпечення засобами арктичного угруповання ВМФ в рамках ДПО-2025 також планується продовження робіт стосовно криголама «Ілля Муромець», який за планом повинен бути введений в стрій в 2017 р., а також універсальних патрульних кораблів арктичної зони проекту 23550. Загалом, як зазначають російські експерти, програма будівництва кораблів і суден для Арктики не повинна бути урізана.

 

Поряд з цим, в рамках ДПО-2025 на ремонт і модернізацію ОВТ ВМФ планується виділити коштів більше, ніж на будь-які інші види ЗС. При цьому ремонту і модернізації в першу чергу повинні бути піддані ТАРК «Адмірал Нахімов», ТАРК «Петро Великий» і ТАВКР «Адмірал Кузнєцов».

 

При цьому, що стосується ремонту і глибокої модернізації ТАВКР «Адмірал Кузнєцов», то ремонтні роботи на ньому, які оцінюються в майже в 40 млрд. руб., повинні розпочатись восени ц.р. і пройдуть на підприємстві АТ «Звездочка» в Мурманській області. В той же час, як зазначають російські експерти, коштів для проведення даних заходів в бюджеті Міноборони на 2017 р., не має. Виходячи з цього, не виключено, що вони будуть виділені окремою цільовою постановою російського уряду. В даному контексті російські експерти також зазначають, що розмір запланованих коштів на модернізацію ТАВКР «Адмірал Кузнєцов» відповідає тому, що вже витрачено на проведення операції в Сирії, а будівництво ж нового авіаносного крейсера для ВМФ вартуватиме ще більше.

 

В цілому, за словами російських експертів, перелік завдань, які сьогодні може виконувати ВМФ Росії фактично обмежується охороною узбережжя і антитерористичною діяльністю на рівні територіальних вод. Російський ВМФ як і раніше поступається морським угрупованням НАТО на Чорному і Балтійському морях. При цьому вони наголошують, що нинішній стан російського ОПК не дозволяє навіть в середньостроковій перспективі нівелювати цю нерівність. Більш того, за їх словами, ряд «перспективних» проектів, зокрема атомного авіаносця «Шторм», демонструє явну відсталість російських технологій і слабкість конструкторської думки в Росії.

 

Проблеми ДПО-2025

Незважаючи на закладені в ДПО-2025 плани щодо переозброєння ЗС Росії новим і модернізованим ОВТ, багато російських експертів вважають, що в умовах тривалого скорочення фінансування, ряд амбітних проектів ДПО-2025 або будуть відкладені на невизначений термін, або їх реалізація буде розтягнута в часі.

7c769b46ff3b4bb86ca238ce312edcbb

 

Окрім суто фінансових, російський ОПК на сьогодні характеризується й низкою інших не менш важливих проблем, які ставлять під загрозу терміни й повноту виконання ДПО-2025. До таких слід віднести:

  • недостатні та застарілі виробничі потужності підприємств російського ОПК;
  • втрата окремих технологій виробництва;
  • слабка організація головними виконавцями діяльності підприємств по всіх рівнях кооперації;
  • низький рівень планування завантаження виробничих потужностей і залучення трудових ресурсів;
  • припинення виробництва комплектуючих виробів, сировини та матеріалів;
  • обмеження постачання імпортних комплектуючих у зв'язку з введенням санкцій;
  • низький рівень кваліфікації кадрів, задіяних в розробці і виробництві ОВТ;
  • високий рівень корупції в російському ОПК.

 

На сьогодні керівництвом держави та безпосередньо ОПК вживаються заходи спрямовані на виправлення ситуації в оборонній промисловості з тим, щоб забезпечити виконання програми переозброєння. Одним з таких, зокрема, є введення більшої відповідальності за зрив завдань держоборонзамовлення. Так, в даний час, на федеральному рівні розглядається можливість розробки спеціального положення про порядок встановлення субсидіарної відповідальності для додаткового підвищення відповідальності за зрив завдань держоборонзамовлення, що в свою чергу, свідчить про наявність проблем в російському ОПК, які сьогодні намагаються вирішити малоефективними адміністративними методами. Однак ці, а також інші заходи не є частиною і не спрямовані на комплексне реформування ОПК, являються в основному ситуативними і носять пропагандистський характер, а відтак дають підстави для висновку, що теперішня ДПО, як і всі попередні, буде супроводжуватись численними проблемами.  

 

Олег Вінер, для Defense Express

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues