170329 roda 00Defense Express продовжує публікацію серії матеріалів та відео-оглядів стосовно українських приватних оборонних компаній, що увійшли до Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016». 

 

Сьогодні розповідь Директор ТОВ «РОДА-КОМП'ЮТЕР» Романа НЕЧЕТА про зразки захищеної комп'ютерної техніки для забезпечення військових потреб виробництва Roda Computer GmbH яку компанія презентувала під час XIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека - 2016»:

 

 

«Я представляю компанію Roda Computer GmbH, провідного виробника захищеної комп'ютерної техніки для екстремальних умов експлуатації, яка продається в країнах Європейського Союзу.

 

Техніка Roda стоїть на озброєнні ряду європейських країн. Зокрема, Roda Computer на сьогоднішній день є основним постачальником для Бундесверу. І зараз відкрито представництво компанії Roda Computer GmbH в Україні, яке уособлює ТОВ «РОДА-КОМП'ЮТЕР». Ми діяльність в Україні почали відносно недавно, менше року тому. Але за цей час у нас вже є ряд успішних проектів, досвід участі в пілотних проектах. І я сподіваюся, в майбутньому техніка Roda може послужити для потреб української армії.

 

170329 roda 01

Комп’ютери Roda витримують найжорсткіші умови експлуатації / Фото: Defense Express

 

У чому особливість техніки Roda? Ця техніка призначена для експлуатації в бойових умовах, призначена для установки на бронетехніку, працює в наднизьких температурних режимах. Основний асортимент продукції – це захищені комп'ютери, ноутбуки, планшети, монітори, а також вироби, які можуть бути кастомізовано, виходячи з потреби замовника.

 

Зокрема, ось, наприклад, представлений на виставці зразок виготовлено спеціально у співпраці з компанією Rheinmetall в Німеччині. Вироблено на базі звичайного захищеного ноутбука. Верхня частина монітора була замінена на компактний свитч, що дозволило використовувати цей виріб фактично як мобільний сервер.

 

170329 roda 03

Кастомізований зразок обчислювальної техніки, що виготовлено для замовника на базі звичайного захищеного ноутбука компанією Roda Computer GmbH у співпраці з компанією Rheinmetall / Фото: Defense Express

 

Є також приклади практичного застосування виробів Roda для потреб української армії. Наша техніка протягом року вже бере участь в волонтерському проекті з розробки спеціального програмного забезпечення для артилеристів ГІС «Арта». Понад сто машин вже зараз працює в зоні АТО і забезпечує наші підрозділи точною інформацією для ведення стрільби.»

 

170329 roda 04

 

 

170329 roda 05Техніка Roda протягом року вже бере участь в волонтерському проекті з розробки спеціального програмного забезпечення для артилеристів ГІС «Арта» - понад сто машин вже зараз працює в зоні АТО / Фото: Defense Express

 

Новина по темы: КОМПАНІЯ «РОДА-КОМП'ЮТЕР» ПРЕДСТАВИЛА НОВУ ЗАХИЩЕНУ КОМП'ЮТЕРНУ ТЕХНІКУ

 

Довідково: Компанія Roda Computer GmbH (Німеччина) є провідним постачальником надійних апаратних ІТ-рішень в Європі. Портфель продуктів включає в себе ноутбуки, планшети, дисплеї, сервери, комутатори, блоки живлення, аксесуари і комплексні ІТ-системи. Ці стандартні продукти можуть бути змінені індивідуально або розроблені з нуля. Roda обслуговує різні ринки від армії та оборони до громадської безпеки та промисловості.

 

Особливістю техніки Roda є відповідність міжнародним стандартам НАТО, можливість працювати в екстремальних умовах, а також здатність поєднуватися з широким спектром обладнання різного класу.

 

Від Defense Express

 

catalogІнформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес оголошує про початок роботи над Каталогом «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017».

 

Запрошуємо приватних виробників продукції оборонного призначення долучитись до створення Каталогу, надавши інформацію для формування базової сторінки.

 

До Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017» можуть гарантовано потрапити:

- розробники та виробники продукції військового призначення та подвійного використання;
- постачальники запасних частин та комплектуючих, що використовуються при виробництві озброєння та військової техніки;
- підприємства, що пропонують товари та послуги, які можуть зробити Україну, українське військо та інші військові формування сильнішими;
- ті, кому є що запропонувати закордонним споживачам та забезпечити надходження валюти в Україну.

 

Будемо раді також, якщо українські та закордонні приватні оборонні компанії, українські оборонні підприємства державної форми власності висловлять бажання стати спонсорами Каталогу та отримають можливість додатково презентувати свої потреби, можливості та продукцію.

 

Деталі стосовно участі в проекті можете знайти на сайті Defense Express в розділі КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017».

 

Більше інформації про можливості українських приватних оборонних підприємств Ви зможете знайти у Каталозі «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: Українські приватні оборонні підприємства 2016», який Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес видала власним коштом та завдяки підтримці партнерів, вбачаючи реальний потенціал українських приватних підприємств у створенні та постачанні озброєння та військової техніки як на внутрішній, так і на міжнародний ринки, а також з метою сприяння створенню в Україні рівних умов у сфері виробництва та постачання озброєнь для потреб силових відомств підприємствами різних форм власності.

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues