170309 1Після агресії Росії проти України НАТО започаткував низку трастових фондів на підтримку України. Цю ініціативу підтримали майже всі країни-члени Альянсу, а також деякі партнери. За 2014-2016 роки загальний бюджет цих фондів збільшився більш, ніж у два рази – з €4 до 9 млн. Який результат діяльності даних фондів, а також чи виправдали вони себе за роки свого існування в країні Defense Express спробував дізнатися у начальнику відділу співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України Петра КАНАНИ.

- Україна сьогодні активно співпрацює з НАТО. В країні функціонують вісім Трастових фондів, що діють в різних відомствах. Які конкретно фонди функціонують безпосередньо в сфері відповідальності Міноборони та їх головне призначення?
Перш за все, треба зазначити, що Україна активно співпрацює з НАТО не тільки сьогодні, а почала активну співпрацю з Альянсом після розпаду СРСР, коли наша держава взяла участь у першому засіданні Ради Північноатлантичного співробітництва у грудні 1991 року.


Головне призначення будь-яких Трастових фондів НАТО/ПЗМ, як визначено Альянсом, це надання допомоги державам-партнерам у знищенні на їх територіях протипіхотних мін, надлишків застарілих боєприпасів, легких озброєнь, стрілецької зброї тощо, а також у проведенні оборонної реформи за різними напрямами, що потребує та чи інша держава-партнер НАТО.170309 2

Отже, на сьогоднішній день Міністерство оборони України, як основний отримувач допомоги, залучено до реалізації заходів наступних Трастових фондів НАТО (далі – Трастовий фонд), а саме:

- з модернізації системи зв’язку та автоматизації управління військами;
- зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну;
- з логістики та стандартизації;
- з утилізації в Україні легких озброєнь (ЛО), стрілецької зброї (СЗ), звичайних боєприпасів та протипіхотних мін типу ПФМ-1;
- з питань розвитку національної системи протимінної діяльності та протидії саморобним вибуховим пристроям.

Крім того, Міністерство оборони України, як неосновний отримувач допомоги, бере участь у реалізації проектів трьох Трастових фондів:
- з кіберзахисту (основний – Служба безпеки України);
- з медичної реабілітації (протезування) військовослужбовців (основний – Міністерство соціальної політики України);
- з перезахоронення радіоактивних відходів (основний – Державне агентство України з управління зоною відчуження).

170309 3

- Трастові фонди були започатковані Альянсом в тісній співпраці з Україною ще 2014 року, які підсумки діяльності цих структур? Що їх присутність дозволила зробити в інтересах України?

В інтересах України була отримана дорадча і практична допомога за визначеними напрямами кожного вище зазначених Трастових фондів. Наприклад, у рамках проектів ТФ з модернізації системи зв’язку та автоматизації управління військами здійснювалася підтримка реформ в Міноборони та покращення взаємосумісності між Збройними Силами України та НАТО, зокрема з безпеки повітряного простору, створення ефективної системи управління і зв’язку, створення та впровадження захищених мереж передачі даних тощо.
У рамках Трастового фонду зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну відбувається удосконалення системи соціальної адаптації, як частини кадрового менеджменту, відповідно до стандартів НАТО.
Проекти Трастового фонду з логістики і стандартизації направлені на надання підтримки зусиль України у реформування системи логістики (логістичних спроможностей, інформаційних систем, організаційних структур і процесів) та впровадження стандартів НАТО у ЗС України за відповідними напрямами. 

Тобто робота триває і достатньо плідно.

 

- Свого часу було дуже багато нарікань з боку НАТО, що в Україні немає відповідальної державної структури, яка б займалася координацією діяльності фондів. Чи змінилася ситуація на сьогодні, з появою в Уряді окремого віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції? 
Так, ситуація змінилася. Урядом забезпечено узагальнення досвіду роботи зацікавлених центральних органів виконавчої влади в рамках використання відповідних Трастових фондів. Результатом цієї роботи стали «Рекомендації щодо координації діяльності центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів при реалізації завдань в рамках трастових фондів Україна – НАТО».170309 4


На основі згаданого документу в Міноборони затверджено відповідні робочі органи з координації виконання програм Трастових фондів, в яких Міноборони виступає координатором. Хочу зазначити, що у даному документі не тільки затверджено голів координаційних рад відповідних Трастових фондів. Також призначено координаторів програм (на рівні керівників структурних підрозділів), менеджерів програм; сформовано міжвідомчі робочі групи із залученням представників причетних центральних органів виконавчої влади, іноземних радників, волонтерських та громадських організацій.

 

- Як на сьогодні відбувається підзвітність та контроль за витрачанням визначених фондами коштів?
Цей процес відбувається відповідно до політики Альянсу у цій сфері. З боку нашої держави контроль здійснює Апарат Ради національної безпеки і оборони України на регулярній основі.

 

- Чи достатньо коштів, що передбачені в Трастових фондах, для реалізації встановлених фондами завдань в інтересах МО України?
Що стосується першої частини Вашого запитання (коштів), ситуація відрізняється у рамках кожного Трастового фонду. Наприклад, бюджет Трастового фонду зі зміни військової кар’єри на професійну цивільну має необхідну заявлену суму. Інші Трастові фонди потребують поповнення бюджетів для досягнення необхідної заявленої суми.


Стосовно виконання завдань в інтересах Міноборони, робота іде згідно з визначеними планами. Завдяки вже згаданій системі координації виконання завдань програм Трастових фондів, має підвищитись ефективність використання допомоги за напрямами відповідного Трастового фонду.

170309 5

- Які аспекти співпраці оборонного відомства з НАТО в рамках Трастових фондів потребують вдосконалення? Чи задоволено МО України характером співробітництва?
Першим аспектом вдосконалення такої співпраці було створення згаданої системи координації виконання завдань. Таку систему затверджено в Міноборони 5 січня 2017 року. Отже, висновки можна буде робити, порівнюючи відповідні періоди співпраці.


У новому році набирає обертів взаємодія за всіма напрямами в рамках використання допомоги всіх Трастових фондів. Характер нашого співробітництва є позитивним. В умовах, коли продовжується російська агресія проти України, наша держава отримує всебічну допомогу від держав-членів НАТО і від Альянсу в цілому, який чітко заявив, що ніколи не визнає незаконної анексії Криму та підтверджує практичним діями свою підтримку Україні у відновленні її суверенітету і територіальної цілісності в межах міжнародно-визнаних кордонів.

 

Опитував Антон Міхненко

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues