170210 DE 0Днями передплатники отримають перший випуск журналу Defense Express (№1-2 за 2017 рік). З цього номеру журналу ми будемо ставити на обкладинці позначку «На інформаційному ринку – 15 років».

 

Власне, пілотний проект під брендом Defense Express з'явився ще наприкінці 2001 р., але крейсерську швидкість журнал Defense Express «Експорт зброї та оборонний комплекс України» набрав з 2002 р. Відтоді наш професійний колектив висвітлює новини, події та тренди оборонно-промислової сфери України та світу. Щодня. Щомісяця. Щороку.

 

170210 DE 1

 

За 15 років понад 250 номерів журналу Defense Express, включно з англійською версією – нині це «Ukrainian Defense Review», отримали наші українські та закордонні читачі та партнери.

 

Посилання по темі:
Журнал DEFENSE EXPRESS
Журнал UKRAINIAN DEFENSE REVIEW
Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА»

 

Змінювалися президенти, уряди та міністри оборони, директори підприємств та концернів. Одні компанії закривалося, проте з'являлися нові та амбіційні. Ми все це бачили, аналізували, робили висновки. Ми знаємо усіх, хто робить свою справу чесно та системно. Нинішній досвід дозволяє нам відокремлювати пусті слова від конкретних справ.

 

Завдяки командним зусиллям наш журнал вийшов на рівень, який за внутрішнім наповненням та зовнішнім виглядом дозволяє нам конкурувати з кращими зразками європейських, американських чи азійських профільних видань.

 

Загальна аудиторія за останні п’ять років, якщо зважати на статистику ознайомлення з видавничими продуктами інформаційно-консалтингової компанії «Defenсe Express» у он-лайн версіях, вимірюється мільйонами.

 

Звісно, ми будемо і далі продовжувати справу, яка для нас є важливою і цікавою.

 

Сергій Згурець, головний редактор Defense Express


P.S.
Усі статті цього номеру – цікаві. Проте найактуальніших дві.

 

1. Матеріал під назвою «Ліга оборонних підприємств України: разом сильніші!» Йдеться про те, що в Україні створено неурядове об’єднання українських підприємств і організацій, які є розробниками та виробниками продукції оборонного та подвійного призначення під назвою «Ліга оборонних підприємств України».

 

Читайте також по темі: ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ: РАЗОМ СИЛЬНІШІ!

 

Рішення про необхідність такого кроку було прийняте під час ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2016» керівниками декількох десятків таких структур.

 

170210 DE 2

 

Ліга оборонних підприємств України має на меті об’єднати зусилля приватних підприємств оборонної промисловості навколо удосконалення внутрішньої кооперації, налагодження ефективного державно-приватного партнерства у оборонно-промисловій сфері, реалізації спільних зусиль щодо удосконалення маркетингу оборонної продукції приватних підприємств як всередині держави, так і на ринках іноземних країн.

 

Головним напрямком роботи Ліги визначено участь її членів у ефективному та якісному переозброєнні Збройних сил України.

 

Неурядова організація вже зареєстрована, отримала печатку та рахунок. Нині йде процес розширення організації шляхом долучення нових членів – паралельно з вирішенням програмних завдань Ліги.

 

2. Другий концептуальний матеріал – стаття начальника Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України Озброєння ЗСУ генерал-майора Юрія Мельника під назвою «Перспективи розвитку та пріоритети переоснащення Збройних Сил України бронетанковим озброєнням та технікою з урахуванням досвіду ведення бойових дій в антитерористичній операції».

 

170210 DE 3

 

В цьому номері Ви також зможете знайти такі матеріали:

 

- інтерв’ю з директором ДП «Київський бронетанковий завод» Вадимом ШКАВРО – про те, як завод може забезпечити бронетранспортерами і українську армію, і інозамовників;

 

- інтерв’ю з директором ДП «171 ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД» Олександром МАТВІЙЦЕМ, який стверджує, що в Україні вирішено завдання виробництва вітчизняних механізованих мостів»;

 

- інтерв’ю з директором департаменту корпоративних продажів компанії «Датагруп» Марією АЛЕКСЄЄНКО – про супутникові рішення для силових структур України;

 

- інтерв’ю з генеральним директором ТОВ «Телекарт-Прилад» Олесієм КОЗЛОВИМ про потенціал одеського підприємства та готовність забезпечити ЗСУ апаратурою зв’язку;

 

- інтерв’ю з директором ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» Сергієм ФІЛОНЕНКО – про головні завдання підприємства і те, як вони вирішуються;

 

- інтерв’ю з комерційним директором чеського виробника автомобільної техніки TATRA Давідом ПІПАЛОМ, який наголошує на тому, що TATRA має єдине в світі унікальне технічне рішення шасі;

 

- Огляд Міжнародної виставки та семінару IDEAS-2016 та представлені на захдоі збройові акценти Пакистану.

 

 

Публікація по темі: «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» – ВСЕ ЗАРАДИ МІЦНОЇ ДЕРЖАВИ

 

170210 DE 4

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues