Главные вырезатьБойова колісна машина на базі БРДМ-2, яка розроблена інженерною групою «Азов», - яскравий приклад втілення сучасних підходів та нових технологій для модернізації техніки радянського виробництва. Проект глибокої модернізації БРДМ-2 було реалізовано в рамках спільного рішення з Міністерством оборони України – за власні кошти ІГ «Азов». Керівництво ІГ «Азов» наголошує, що цей проект здійснюється насамперед з огляду на надзвичайну велику потребу армії мати захищені багатофункціональні платформи, яких нині бракує.


Аз«Ми розуміємо, що наша бойова колісна машина (БКМ) надасть військовим підрозділам якісно нові можливості у бою, дозволить зберегти життя наших вояків. Саме тому ми прагнули якомога швидше реалізувати наші ідеї щодо БКМ у металі, при збережені темпів робіт за іншими проектами, які нині виконує ІГ «Азов» з огляду на поточні та перспективній потреби українського війська», - наголошують у компанії.

 

Нова БКМ втілює у собі рішення, які інтегрально забезпечують їй суттєву конкурентну перевагу над іншими проектами бронемашин 4х4, які сьогодні представлені на вітчизняному ринку. Йдеться про високий рівень протимінного та балістичного захисту; значні показники мобільності, включно зі спроможністю долати водні перешкоди; великий корисний заброньований об’єм (це дозволяє використовувати БКМ як базу для різних спеціалізованих бойових машин); оптимальну вартість серійного зразка.

Публікація по темі: УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА В БОЯХ НА СХОДІ УКРАЇНИ

 

На БКМ вперше в країні втілено революційне рішення: замість класичної механічної трансмісії вибір зроблений на користь гідростатичного приводу. «Сьогодні гідровузли забезпечують ресурс надійності, який задовольняє Міноборони. Але у гідроприводу є одна хороша особливість - ми можемо отримати максимальний тяговий момент на будь-яких обертах. Навіть на мінімальних. Це дуже корисно для подолання перешкод та руху на різних місцевостях», - каже генконструктор ІГ «Азов» Сергій Степанов. Базовий двигун - General Motors (215 к.с.). Два гідромотори на мостах керуються регульованим насосним вузлом. Для подолання водних перешкод на БКМ встановлені два водомети оригінальної конструкції.

 

Главные вырезать

 

Високий рівень протимінного захисту забезпечується протимінним днищем відповідної форми. Для посилення балістичного захисту корпус розподілено на прямокутні соти, які закриваються броньованими накладками. Між бронею корпусу та зовнішньою з’ємною бронеплитою розміщені високоефективні модульні захисні елементи, які можна швидко замінити у польових умовах. Представлена на виставі БКМ здатна убезпечити наших вояків від обстрілу бронебійними кулями калібру 12,7 мм.

 

Для виходу десанту БКМ застосовується апарель з дверима, що полегшує завантаження і вивантаження спеціальних вантажів, або поранених. На даху - два люки, в бортах - бійниці для ведення вогню зі стрілецької зброї. На БКМ можна встановлювати різні бойові модулі з огляду на потреби замовника. У демонстраційному варіанті БКМ оснащено баштою з 12,7 та 7,62 мм кулеметами та системою постановки димових завад.

 

161102 Азов 15 

 

Одразу після виставки «Зброя та безпека-2016» БКМ почав етап випробувань, аби якнайшвидше потрапити до частин ЗС України вже як серійний зразок.

 

Раніше Defense Express писав, щоІнженерна група “Азов” розробила проект нового українського танка “Тірекс”, який буде перевершувати можливості найсучасніших на сьогодні танків “Булат” і “Оплот”.

 

161102 Азов 3

 

161102 Азов 4

 

161102 Азов 5

 

161102 Азов 6

 

161102 Азов 7

 

161102 Азов 8

 

161102 Азов 10

 

161102 Азов 9

 

161102 Азов 11

 

161102 Азов 12

 

161102 Азов 13

 

161102 Азов 14

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues