161007 5 2Спеціально до ХІІІ Міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2016» і Х Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт – ХХІ», які відкриваються сьогодні та до 14 жовтня 2016 р. будуть проходити в Києві, Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес вже традиційно підготувала спеціальний випуск журналу «Експорт озброєнь і оборонний комплекс України».

 

 

  

 

 

161009 5 2Як показують останні тенденції в Україні, ми впевнено крокуємо шляхом інтеграції у європейську та світову спільноту, наша армія стає сучасною та боєздатною, тривають реформи у різних сферах економіки. Серед цих сфер слід окремо виділити оборонну та авіакосмічну промисловість. Значний потенціал цих галузей підтверджує не лише збільшення обсягів виробництва та оборонного бюджету, а й проведення спеціальних виставкових заходів, що дають змогу продемонструвати останні розробки та налагодити корисні ділові контакти. Такими в Україні є Міжнародна виставка «Зброя та безпека» і Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт», які проходитимуть в Києві з 11 по 14 жовтня 2016 р.

 

Особливістю цьогорічного збройового форуму є те, що час його проведення співпадає зі святкуванням Дня захисника України, що є досить символічним, адже сьогодні як ніколи нагальним є питання національної безпеки України. Також, проведення ХІІІ Міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2016» і Х Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт – ХХІ» в єдиному форматі, створює можливість комплексного ознайомлення керівництва держави, силових відомств України та наукових установ, іноземних гостей і потенційних замовників із досягненнями оборонної та авіакосмічної промисловості України.

 

Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес, яка є одним з основних медіа-партнерів ХІІІ Міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2016» і Х Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт – ХХІ», вже традиційно підготувала для даних заходів спеціальний випуск журналу «Експорт озброєнь і оборонний комплекс України».

 

161009 5 3Назва цьогорічного спеціального випуску – «Час нової зброї» вибрана не випадково, адже протягом останнього часу, українська оборонна промисловість постійно демонструє свої можливості не тільки щодо ремонту і модернізації наявного озброєння, але й щодо розробки і виготовлення новітнього, відповідаючого сучасним вимогам ОВТ.

 

Одне з підтверджень цьому можна, зокрема, знайти в інтерв’ю з директором ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» Павлом Барбулом. Саме інвестування у розвиток інноваційних технологій в сфері безпеки і оборони визначив для себе в якості пріоритетного напрямку роботи один з вітчизняних спецекспортерів.

 

Про перспективи міжнародного військово-технічного співробітництва, зокрема, із сусідньою Польщею, можна буде прочитати в інтерв’ю з представником польської корпорації PCO S.A., основним напрямом діяльності якої є виробництво і продаж оптоелектронних приладів прицілювання і спостереження з використанням лазерних технологій, приладів нічного бачення і тепловізійних приладів.

 

161009 5 4Крім того, українські підприємства можуть стати партнерами європейських компаній у реалізації цікавого і амбіційного проекту, скерованого на продовження ресурсу авіаційних ракет «повітря-повітря» радянського виробництва. А Україна та її Збройні сили можуть скористатися результатами цієї роботи. Про це – в інтерв’ю з директором британської інжинірингової компанії Ingrams Technologies.

 

Сучасні оглядові трьохкоординатні РЛС, що стоять на озброєнні ЗС провідних країн світу, будуються на основі цифрових фазованих антенних решіток. Застосування фазованих антенних решіток як антенної системи дозволяє отримувати більш високі і стабільні характеристики діаграми спрямованості, а цифрових технологій для формування променів – не тільки значно знижує вартість фазованої решітки а й підвищує надійність і стійкість РЛС загалом. Важливо, що однією з країн, в які є можливість виготовлення таких радіолокаційних систем є Україна. В статті «Українські радари нового покоління» можна ознайомитись з досягненнями запорізького КП «НПК Іскра» на даному напрямку, а саме: з 3-х координатною РЛС кругового огляду 80К6Т та високомобільною РЛС метрового діапазону хвиль з активною цифровою антенною фазованою решіткою в твердотільному виконанні - МР-18.

 

161009 5 5Про унікальну технологію виробництва сучасних боєприпасів, розроблену фахівцями міжнародної інжинірингової компанії «Stiletto Systems Limited», яка надає стрілецькій зброї можливості військової артилерії, можна буде прочитати в матеріалі «Без промаху». Слід відмітити, що проведені численні випробування, як на території України, так і в провідних європейських і світових сертифікаційних центрах, підтвердили унікальні можливості боєприпасів від компанії «Stiletto Systems», яка, зокрема. має українські коріння.

 

Київська компанія «Темп-3000» насамперед відома, як провідний вітчизняний виробник засобів захисту для військовослужбовців. Проте знання і можливості компанії дозволяють їй не стояти на місці, а постійно розвиватись і освоювати інші напрями роботи. Так, нещодавно компанією було освоєно технологію з виготовлення метаарамідних негорючих ниток і тканин, які стали основою для створення нових захисних комплектів однострою для механіків-водіїв та інших членів екіпажів ББМ, а також виготовлення бронежилета, який не тоне сам і підтримує військовослужбовця у воді. Про це – в матеріалі «Для тих хто у танку та на водi».

 

161009 5 6Окрім новинок від українських зброярів, читачі також зможуть ознайомитись зі станом та перспективами відомих вітчизняних збройових проектів, а також з «бойовим хрещенням» ОВТ українського виробництва в бойових діях на сході України.

 

Промо-версію спеціального випуску журналу «Експорт озброєнь і оборонний комплекс України» можна переглянути тут.

 


 

Ви можете скористатись унікальною можливістю - отримати журнал на реєстраційних стійках та на стенді Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес (1-D14) під час ХІІІ Міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2016» і Х Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт – ХХІ», що в період з 11 по 14 жовтня 2016 року пройдуть на території Міжнародного виставкового центру за адресою: Україна, 02002, Київ, Броварський пр-т, 15. 

 

Запрошуємо також всіх скористатись унікальною можливістю та придбати інші продукти Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес за зниженими цінами під час виставки.

 

161008 журнал9 10 8

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues