20150903 DSC 6637Завтра, 06 вересня ц.р. в польському місті Кельце відкривається 24-та Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO-2016. Цей захід є знаковим, як для самої Польщі та її обороноздатності та безпеки, так і для всієї Європи, бо польський оборонний ринок вже достатньо сильно вабить до себе європейських та американських виробників, а сама Польща починає відігравати значну роль в обороні європейських цінності. В цьому році, як і в минулому, українські виробники також візьмуть участь в заході.

 

Міжнародна виставка сухопутних військ і протиповітряної оборони EUROSATORY (Франція, Париж), Міжнародна виставка озброєння DSEI (Великобританія, Лондон) та Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO (Польща, Кельце) - це найбільш значущі виставки оборонної промисловості в Європі. І, попри те, що з’явились нові виставки оборонної промисловості, головнокомандувач збройних сил Республіки Польщі та президент країни Анджей Дуда вірить в високий авторитет виставки, що проводиться в місті Кельце. Виставка MSPO 2016, що має відбутись в період з 6 по 9 вересня ц.р., знову проводиться під патронажем президента Республіки Польща Анджея Дуди.

 

Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO є найбільш значущою в Європі. Виставковий центр Targi Kielce прекрасно пристосований для організації і проведення цього заходу. Участь у виставці MSPO приносить відчутні результати - заявив у своєму інтерв'ю Польському радіо Кельце (Radio Kielce) президент Польщі Анджей Дуда.

 

Лідируючі позиції виставки MSPO визначаються її експонентами провідними оборонними компаніями світу. Значущість виставки також проглядається у підписанні стратегічних контрактів під час проведення шоу в місті Кельце. Серед інших, на виставці MSPO щорічно демонструють свої досягнення компанії державної групи оборонних компанії PGZ, а також такі транснаціональні корпорації як Boeing, Lockheed Martin, BAE Systems, Raytheon, General Dynamics, Finmeccanica, Thales, MBDA і Saab.

 

- Нікого не треба переконувати в тому, що оборонно-промислова виставка, яка проводиться в місті Кельце, є важливим місцем зустрічі та трампліном на світовий ринок для підприємств оборонної промисловості Польщі. Виставка в Кельце - єдиний майданчик, на якому досягнення компаній оборонної промисловості Польщі представлені у повному обсязі. Таким чином, виставка MSPO надає можливість споживачам зі всього світу ознайомитись з конкурентними пропозиціями польських оборонних підприємств. В той же час, польські компанії можуть отримати для себе інноваційні рішення та важливі технологічні розробки, що пропонуються світовими концернами – говорить президент правління виставкового центру Targi Kielce, доктор наук Анджей Мохон.

 

Виставка повністю виправдовує очікування постійно зростаючого числа експонентів – вони усвідомлюють її важливість для розвитку бізнесу в оборонній сфері.

 

- Ми є учасниками виставки MSPO упродовж багатьох років, що дозволило відчути її зростання і розвиток. Зацікавленість в нашій продукції сприяє співпраці в сфері торгівлі. Для нас особливо важливе те, що виставка MSPO надає нам можливість зустрітись з польськими партнерами і підрядниками. Вона може стати відправною точкою в реалізації спільних проектів, які, у свою чергу, можуть посприяти відкриттю нових робочих місць, а також подальшому розвитку технологій і їх трансферу до Польщі, - заявив директор по зв'язках з громадськістю корпорації Lockheed Martin Джон Нейлсон.

 

Давня традиція

 

Виставка MSPO проводиться в місті Кельце вже 24 рази. Коли відвідувачі з інших країн цікавляться, чому місто Кельце є традиційним місцем проведення оборонно-промислової виставки, президент виставкового центру Targi Kielce пояснює це глибоко укоріненими традиціями Центрального промислового округу - ідеями, які розвивав в дев'ятнадцятому столітті польський громадський і освітній діяч Станіслав Сташиць Історичний аспект також був відмічений Президентом Анджеєм Дудою. Президент підкреслив той факт, що регіони довкола Кельце і Радома є осердям оборонної промисловості.

 

IMG 4895

 

- Я відчуваю, що Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO та виставковий центр Targi Kielce є гідними спадкоємцями традицій. Виставковий і конференційний центр міста Кельце є прекрасним місцем, здатним приймати представників армії і військових фахівців, а також поліцейських, митників, прикордонників, парамедиків і пожежників. Виставка MSPO проводитися спільно з виставкою LOGISTICS; у червні кожного наступного року центр Targi Kielce перетворюється на майданчик для проведення Міжнародної виставки пожежогасіння - EDURA. Таким чином, в місті Кельце є майданчик для проведення виставок новітнього устаткування і технологічних розробок, що застосовуються силовими структурами. Цього року виставка MSPO, швидше за все, буде найбільшою мірою сфокусована на потребах підрозділів територіальної оборони, - такий прогноз дає президент Анджей Мохон.

 

Світова виставка з представниками багатьох країн

 

logo mspoУпродовж 24 років виставковий центр Targi Kielce розвивав виставку, яка увійшла до числа європейських лідерів. Виставковий центр здобув світове визнання, тому там щорічно збираються майже 20000 представників різних сфер бізнесу. Список гостей включає міністрів оборони, офіційні парламентські та урядові делегації, представників посольств і вищого військового керівництва як з Польщі, так і з інших держав. Виставка придбала додаткову вагу завдяки її відвідуванню президентами Польщі - Анджеєм Дудою та Броніславом Коморовські. Минулого року виставка прийняла офіційні делегації з 58 країн, у тому числі представників США, Китаю, Британії, Німеччини і Франції. Місто Кельце приймало представників далеких країн - Бразилії, Бангладеш, Таїланду, Філіппін, Індонезії, Кореї, Омана та Об'єднаних Арабських Еміратів. Під час MSPO стало традицією проводити національні виставки. Туреччина, Норвегія, Італія, Франція, Німеччина, Ізраїль, США, Швеція, країни Вишеградської четвірки і Сполучене Королівство змогли представити свій військовий потенціал. Головною подією поточного року є Виставка збройних сил, яка проводиться під гаслом "Ціль - Інноваційність".

 

 

Стежте за подіями на офіційному сайті виставки.

 

Виставковий центр Targi Kielce (Польща, м. Кельце)

 

20150903 DSC 6637

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues