14125580 1440909415923714 9146623639803055226 oНаша країна, наш народ святкує 25 річницю Незалежності в умовах агресії РФ, яка призвела до анексії Криму та окупації окремих регіонів Донбасу. Але, попри це, лише сьогодні починається здійснюватися споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.

 


Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на волю до перемогу та надію на майбутнє. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний та сильний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі, незважаючи на гібридні дії агресивної Росії.


Сподіваємося, що потужний розвиток оборонної промисловості України, стане запорукою підвищення рівня безпеки та обороноздатності країни, сприятиме економічному зростанню та підвищенню добробуту народу.


Бажаємо вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах і нехай мрія про краще життя окриляє нас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь!

Слава Україні!!! Героям Слава!!!

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues