albatros1Інспекторат Озброєння міністерства національної оборони Польщі повідомив про початок технічного діалогу стосовно тактичних БПЛА вертикального злету. З технічних вимог випливає, що головним користувачем мають бути військово-морські сили. Нові машини (криптонім «Albatros»), мають бути здатними нести озброєння і діяти вдень і вночі в будь-яких погодних умовах.

 


До кінця вересня ц.р. діалог має бути завершено, пропозиції будуть прийматися до 31 серпня. Метою діалогу є консультації у сфері підготовки технічної специфікації для проекту «тактичний БПЛА вертикального старту близького радіусу дії».

 

Iнспекторат шукає відповіді на питання стосовно як технічних умов, так і потенційних можливостей реалізації проекту силами вітчизняних підприємств. За повідомленням керівника Інспекторату генерала Дуди на засіданні Комісії Сейму з питань оборони 19 липня ц.р., програма «Albatros» передбачає пошук необхідного обладнання у 2019-2020 роках.

 

Відповідно до вимог, тактичний БПЛА вертикального старту має характеризуватися максимальною стартовою масою до 200 кг, великими радіусом дії і стелею, а також можливістю використання як з берегових майданчиків, так і з кораблів ВМС в будь-яких умовах, вдень і вночі. Також вимагається можливість транспортування в стандартних контейнерах морським і повітряним шляхом, з використанням транспортних літаків C-295M або C-130E Hercules.

 

CAMCOPTER S 100 3

БПЛА Camcopter S-100 підчас морських випробувань (фото: Schiebel)

 

Управління апаратом має здійснюватися з контейнерного посту управління і контролю, який має працювати самостійно, або із спеціального приміщення на борту корабля. Вимагається також можливість управління БПЛА з борту корабля і передача даних на інші платформи з використанням існуючих стандартних каналів зв’язку.

 

БПЛА має бути пристосований до експлуатації як в ручному, так і в автоматичному режимах, а також старту і посадки на кораблях в якомога широкому діапазоні погодних умов (вітер, хвилі, опади тощо). Система навігації і позиціювання має гарантувати автоматичне повернення апарату на базу у випадку втрати зв’язку та можливість знаходження втраченої машини. Серед інших можливостей, які мають бути притаманні апаратові, здатність оминати перешкоди і уникати зіткнення та можливість утримання на поверхні у випадку аварійної посадки на воду. Вимагається застосування системи автоматичного державного розпізнавання IFF у стандарті 5 та транспондерів, що дозволяють польоти у цивільному просторі.

 

Серед першочергових параметрів літаючої платформи зазначено також модульність конструкції, можливість автоматичного польоту над поверхнею води, низька акустична сігнатура (здатність до тихого польоту) та зменшення відбиття радіолокаційних хвиль (використання технології Stealth).

 

albatros2

БПЛА Schiebel Camcopter з макетом ракети Thales LMM
(фот:. MilborneOne/CC BY-SA 3.0)

 

Що ж стосується операційних можливостей, БПЛА «Albatros» має бути оснащений РЛС SAR, здатною викривати і стежити за об’єктами на морі і на землі, оптоелектронною головкою цілодобової дії, а також лазерним цілеуказником. Також з’явилася вимога озброїти БПЛА вертикального старту, проте, не уточнюється, про яке саме озброєння йдеться.
Вимоги, що висувають збройні сили Республіки Польща до БПЛА в програмі «Albatros», є дуже високими і охоплюють між іншим озброєння і можливість діяти вдень і вночі з берега або з кораблів ВМС. Важливу роль відіграватимуть можливості, пов’язані з використанням БПЛА для потреб ВМС в частині здійснення огляду, патрулювання і розвідки. Зазначене однозначно свідчить, що «Albatros» передусім має потрапити на озброєння підрозділу, для якого має ключове значення можливість старту і посадки в умовах обмеженого простору на палубі корабля. Це обмежує можливості використання апаратів значно більше, ніж в берегових умовах, де можливість вертикального старту для тактичних БПЛА не є принциповою і такою важливою.

 

ВМС багатьох країн зараз активно тестують або вже запроваджують до служби безекіпажні вертольоти або БПЛА іншої аеродинамічної схеми, що можуть стартувати з палуби корабля. Найбільш відомі машини, що відносяться до тієї ж вагової категорії, що окреслено для БПЛА «Albatros». Це шведський модульний тактичний БПЛА Saab Skeldar та австрійський Schiebel C-100 Camcopter. Oбидві машини відповідають щонайменше частині вимог Інспекторату Озброєння. Так, Saab Skeldar має модульну конструкцію і, за повідомленням виробника, малу помітність завдяки низькій сигнатурі та високий показник корисного навантаження. В той же час, Camcopter тестується ВМС таких країн, як Франція або Німеччина, також розглядається можливість використання його в бойовому варіанті (ракети LMM від Thales).

 

Юліуш Сабак, Defence24.pl

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues