160621 BaltMilitaryExpo2016 020 червня 2016 року відкрилась чергова щорічна XIV Міжнародна Військова виставка Balt Military Expo 2016, в рамках якої також відбудеться Міжнародна Науково-Технічна Конференція «Військово-Морські технології для обороноздатності і безпеки» NATCON (Naval Technology Conference). Заходи проходитимуть в період з 20 по 22 червня в м. Гданськ (Польща) на території виставкового комплексу Amberexpo.

 

 

 

 

Організатори заходу чергового разу планують здивувати відвідувачів широкою гамою продукції, що має бути на експозиціях і стендах, кількістю ВІП-відвідувачів і увагою – без жодного перебільшення – ЗМІ з усього світу. На виставці будуть експонуватися військова і військово-морська техніка та обладнання, інноваційні та сучасні технології із захисту інформації, обладнання для поліцейських, прикордонних та пожежно-рятувальних служб, спеціалізоване морське рятувальне обладнання, окремо в порту м.Гданська буде проведено презентацію кораблів і суден, в т.ч. шведського підводного човна «Södermanland», польського ракетного корвета ORP «Grom», естонського тральника «AdmiralCowan», а також польського патрульного катера «PATROL 240» Морського Відділу Стражі Граничної.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 1

 

Виставка BALT-MILITARY-EXPO 2016 відкрив директор виставкового центру AMBEREXPO

 

XIV Міжнародна Військова виставка BALT-MILITARY-EXPO і конференція проводяться у Виставково-Конгресовому Центрі AMBEREXPO у співпраці з Генеральним командуванням Видів Збройних Сил і Інспекторатом Військово-Морських Сил Польщі, під почесним патронатом Міністра Національної Оборони РП.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 3

 

 

Вистака BALT-MILITARY-EXPO є однією з провідних у регіоні і проводиться у Польщі з 1998 року. Виставка тісно пов’язана з морем та морською і військовою тематикою, щороку в ній бере участь більше сотні учасників, провідних інституцій та фірм-виробників з багатьох країн НАТО, ЄС, США та 

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 4

 

Цього року початку виставки передувало проведення на території Польщі і країн Балтії, а також у акваторії Балтійського моря Міжнародних навчань «Анаконда-2016» та BALTOPS-2016, найбільших в історії Польщі, за участі ВМС 20 країн НАТО та країн-партнерів. Навчання проходили у складній міжнародній обстановці, загострення якої відбулося внаслідок агресії Росії та напередодні липневого саміту НАТО у Варшаві, участь в якому братиме і Україна, де мають бути прийняті важливі рішення щодо подальшої стратегії розвитку і оборонної політики Північно-Атлантичного Альянсу.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 5

 

ВМС є одним з важливих видів Збройних Сил Республіки Польща, який в рамках прийнятого 11 грудня 2012 року «Плану Технічної Модернізації» та «Програми розвитку Збройних Сил РП на 2013-2022 роки» проходить тривалий процес масштабного оновлення та поповнення новими видами кораблів, озброєнні і техніки. Разом з ВМС триває оновлення інших видів ЗС РП, а також державних прикордонних, поліцейських та протипожежних структур.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 6

 

Усі вони очікують на цікаві пропозиції виробників обладнання і озброєння, з огляду на це виставка є доброю можливістю для презентації власних виробів провідними польськими та іноземними виробниками власної інноваційної продукції та найсучасніших рішень.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 7

 

Цього року у виставці беруть участь 144 фірм з 15 країн, в т.ч. з Чехії, Данії, Франції, Іспанії, Нідерландів, Ізраїлю, Німеччини, Норвегії, Нової Зеландії, Індонезії, Швеції, Росії, Великої Британії, Італії, США та Польщі.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 8

На виставці BALT-MILITARY-EXPO 2016 було представлено продукцію Defense Express

 

Захід планують відвідати не менше 3000 високопосадовців і представників урядових та бізнесових кіл, 20 делегацій зацікавлених країн, фірм та інституцій з 24-х країн, серед яких: Саудівська Аравія, Білорусь, Україна, Китай, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Данія, Єгіпет, Фінляндія, Франція, Іспанія, Японія, Казахстан, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Туреччина, США, Велика Британія, В’єтнам, Італія.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 9

 

Серед анонсованих заходів – Міжнародний семінар "Toп 500 іновацій для оборони і безпеки", конференція «Французька морська промисловість і польсько-французька промислова співпраця», конференція і виставка з питань рятування на морі, демонстрація антитерористичних заходів в акваторії морського порту Гдиня тощо, а серед експонатів виставки-безпілотні системи різного класу і призначення, морського та наземного базування, різні види озброєння та обладнання.

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 10

 

Багато в чому виставка і конференція могли б бути корисними і для українських представників, адже йдеться про відновлення ВМС, що є не менш актуальним питанням і для нашої країни. Проте, на жаль, жодного українського підприємства цього разу на важливій виставці Balt Military Expo 2016 з невідомих причин немає, а даремно. Адже це важлива складова, якою не можна нехтувати, тим більше, з огляду на перспективи вступу до НАТО.

 

Володимир ЗАБЛОЦЬКИЙ

 

160621 BaltMilitaryExpo2016 11

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues