Cove0 Вийшов накладом журнал DEFENSE EXPRESS Людина / Техніка / Технології №5-6 за 2016 рік. Передплатники вже можуть насолоджуватись дизайном та вмістом чергового номеру, який містить достатньо великий масив «інформації для роздумів».

 

Цей номер наскрізну просякнутий відображенням тих протиріч, що панують нині в оточуючій нас дійсності і характеризують, як загальносвітові тенденції в галузі безпеки та оборони так і, зокрема, стан української дійсності.

 

dozorЧитач зможе ознайомитись з процесом переходу українського війська та оборонки на стандарти НАТО та які на цьому шляху є пастки, дізнатись про дорогу через терени українського «Дозору», траєкторію польської броні до українського споживача, подробиці участі фрегату «Гетьман Сагайдачний» в операціях НАТО та ЄС та багато іншого.

 

Є також цікаві інтерв’ю з щебільш цікавими людьми: голова ради директорів НВО «Практика» Олег ВИСОЦЬКИЙ говорить про нову реальність для українських виробників, що зветься STANAG; заступник директора по сервісу ДП «АВТОМОТОРС» Григорій Латишев» знайомить читачів з досягненнями компанії та її високими стандартами сервісного обслуговування в Україні двигунів Deutz.

 

Окремий блок журналу присвячений оборонкам та арміям країн Північної Європи.

 

Знайомтесь, читайте – нудно не буде!

 

Переглянути промо-версію журналу Express № 5-6 за 2016 рік – переходьте на: https://issuu.com/defenseexpress/docs/defense_express-05-06-2016.

 

З питань придбання журналу звертайтесь по телефону +38 (093) 581-83-25 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

З повагою,

Директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» Редактор спеціалізованого інформаційного Інтернет-порталу http://defence-ua.com
Сергій ЗГУРЕЦЬ Валерій РЯБИХ

 

© Defense Express

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues