200213 MOU 0Учора, 12 лютого, в ході робочого візиту української делегації до штаб-квартири НАТО, Міністр оборони України Андрій Загороднюк вперше офіційно провів зустріч з Міністром національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акаром.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

 

Новина по темі: ТУРЕЧЧИНА ВИДІЛИТЬ УКРАЇНІ $36 МЛН ДЛЯ ПОТРЕБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ


Андрій Загороднюк відзначив активізацію оборонного співробітництва між двома країнами. Зокрема, він підкреслив важливість підписання 3 лютого Угоди про співробітництво у сфері оборони, що відбулося під час офіційного візиту Президента Турецької Республіки Реджепа Тайіпа Ердогана до України.


Важливим аспектом обговорення стала ініціатива української сторони щодо створення спільної комісії з питань співпраці в оборонній сфері, яку турецькі партнери повністю підтримали.

 

200213 MOU 1


Серед перспектив в оборонному співробітництві сторони також акцентували увагу на можливості посилення співпраці щодо безпеки в Чорноморському регіоні, підвищення спроможностей з протиповітряної оборони в рамках спільної участі у Програмі НАТО (Air Situational Data Exchange) зі Збройними силами Турецької Республіки, а також участь у спільних навчаннях та інтенсифікації діалогу на рівні військово-морських сил.

 

Новина по темі: МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОНГРЕСУ США


На завершення зустрічі представники турецької делегації наголосили на підтримці України в межах міжнародно визнаних кордонів та невизнанні окупації Кримського півострова.

 

Новина по темі: ЗАГОРОДНЮК ЗАПРОСИВ МІНІСТРА ОБОРОНИ ФРАНЦУЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ВІДВІДАТИ УКРАЇНУ З ОФІЦІЙНИМ ВІЗИТОМ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues