200125 T72AMT 0Учора, 24 січня ц.р., перша партія з 15 одиниць модернізованих ДП «Київський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», танків Т-72 відправилася у танкові підрозділи Збройних сил України.

 

 


Передачу техніки організував Об’єднаний центр забезпечення військово-технічним майном, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Командування Сил логістики ЗСУ.

 

Новина по темі: Т-72АМТ ВІД КБТЗ ПРОХОДИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ НА ВІЙСЬКОВИХ ПОЛІГОНАХ

 

Уповноважені особи завантажили військову техніку на універсальні платформи автоматизованим методом та встановили на спеціальні шпори, що входять у комплект постачання, задля дотримання належних заходів безпеки на залізничному транспорті під час перевезення бронетехніки. Башту та ствол гармати також зафіксували у нерухомому положенні з метою унеможливлення поворотів під час руху.

 

200125 T72AMT 1


Наголошується, що відновлені машини пройшли капітальний ремонт, їм було доопрацьовано оптику, стабілізаційну систему гармати, покращені загальні ходові характеристики.

 

Новина по темі: ВИПРОБУВАННЯ Т-72АМТ: СТРІЛЬБА КЕРОВАНОЮ РАКЕТОЮ "КОМБАТ" ТА ІНШІ ДЕТАЛІ. ВІДЕО


Варто додати, що судячи зі світлин Командування Сил логістики, відремонтовані танки були модернізовані по проекту ДП «Київський бронетанковий завод» «Т-72АМТ» (з окремими відмінностями від базового проекту), що був представлений у 2017 році.

 

200125 T72AMT 2


Нагадаємо, ця версія була розроблена фахівцями КБТЗ на замовлення Збройних Сил України та кілька років проходила випробування.

 

 

Як раніше повідомлялося Defense Expressпроект модернізації «Т-72АМТ» серед іншого, передбачає встановлення на танк приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, нічного прицілу 1К13 з можливістю ведення вогню керованою ракетою «Комбат», двигуна В-84-1 замість В-46, комплексу динамічного захисту по тип танку Т-72UA, радіостанцій Aselsan, навігаційної системи СН-3003 «Базальт»; ведучих коліс з гусеницями та відкидними щитками по типу Т-80.

 

Новина по темі: ПОЛЬЩА ЗАЦІКАВИЛАСЬ УКРАЇНСЬКОЮ МОДЕРНІЗАЦІЄЮ Т-72АМТ

 

Варто зазначити, що найближчим часом, до кінця січня ц.р., у війська буде відправлена друга партія танків з 10 одиниць після капітального ремонту. Крім того, у лютому танкісти ЗСУ отримають ще шість одиниць Т-72 з покращеними характеристиками, якими буде укомплектовано танковий батальйон.

 

200125 T72AMT 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues