200115 SYRSKIY 014 січня, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський зустрівся із аташе з питань оборони при Посольстві Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні комодором Тімоті Вудзом.


Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє прес-служба Командування Сухопутних військ ЗСУ.


«Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Сирський подякував збройним силам Великої Британії за підтримку та практичну допомогу, яку вони надають українській армії. У ході розмови були обговорені напрямки розширення консультативно-дорадчої підтримки», - йдеться у повідомленні.


Також Сирський відзначив, що робота інструкторів навчально-тренувальної місії ОРБІТАЛ є професійною.


«Користуючись нагодою, хочу відмітити професійну роботу інструкторів навчально-тренувальної місії ОРБІТАЛ. На сьогодні це дійсно важливий вклад збройних сил Великобританії – про що, свідчить успішне виконання бойових завдань підрозділами Сухопутних військ у районі проведення операції Об’єднаних сил», - заявив командувач Сухопутних військ.


Генерал-лейтенант Олександр Сирський визначив мовну підготовку, як одну з основних напрямків розвитку ЗСУ, а саме підвищення знань англійської мови серед українських військовослужбовців.


Публікація по темі: ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ ПРО ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ


«Окреме завдання з підвищення знання англійської мови було поставлено серед командирів штабів і оперативних командувань. Командувач на своєму прикладі показує високий рівень вмотивованості і бажання спілкуватися з представниками країн-партнерів НАТО однією мовою. Саме тому частина розмови з комодором Тімоті Вудзом відбулась англійською мовою», - додали у прес-службі.

 

200115 SYRSKIY 1

Фото прес-служби Командування Сухопутних військ ЗСУ

 

Своєю чергою, аташе з питань оборони Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні комодор Тімоті Вудз відзначив мужність та самопожертву українських військових у боротьбі за незалежність свого народу.


Він підтвердив подальшу підтримку існуючих програм підготовки.


«Ми хочемо відмітити високу якість курсантів, яких Сухопутні війська направляють до Королівської військової академії в Сандгерсті. Наприклад, курсант Артем Бараненко минулого року був нагороджений шаблею кращого випускника. Курсанта Антона Совенко, який зараз находиться на навчанні, також хочемо відмітити і після випуску запропонувати продовжити навчання. Ми і на далі будемо пропонувати вашим курсантам з вищих навчальних закладів Сухопутних військ навчання в Королівській військовій академії в Сандгерсті», - заявив Тімоті Вудз.


На завершення командувач Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Сирський підкреслив, що дана зустріч підтверджує – «ми знаходимося на правильному шляху, і всі наші зусилля в сфері військового співробітництва та спільної підготовки підрозділів повинні бути спрямовані на підвищення рівня взаємної довіри, дружби та процвітання наших держав».

 


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 25 – 26 листопада, Командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський взяв участь у конференції командувачів Сухопутних Військ держав-партнерів та НАТО, яка проходила у м. Ізмір (Туреччина).

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues