200113 ZSU 0Головний старшина Збройних Сил України, начальник Управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу старший прапорщик Олександр Косинський у коментарі АрміяInform розповів, що в Збройних Силах України будуть заміщені 2167 офіцерських посад на сержантські.


Про це повідомляє спеціалізований інформаційний портал Defense Express.


Косинський зазначає, що процес заміщення узгоджений Дорожньою картою розпочався у 2017 році. На сержантські посади заплановано замістити 2 167 офіцерських.


Публікація по темі: ПРЕДСТАВНИК ГШ ЗСУ ПРО РЕФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА


За його словами, це відбувається як у військових частинах, так і в органах військового управління різних рівнів.


«Якщо посада була вакантною, її намагалися замінити якнайшвидше, а якщо зайнята, то прораховували, скільки офіцерів ще перебуватиме на ній, а вже потім її заміщували», ‒ повідомив Олександр Косинський.


«Варто зазначити, що нові сержантські посади за своїми функціями тотожні офіцерським. Під них визначали військово-облікову спеціальність, штатно-посадову категорію і тарифний розряд. Після цього за кожним напрямком організували підготовку сержантів у коледжі або в навчальному центрі. Тобто перед тим, як стати на посаду, сержанти отримали відповідну освіту: більшість із них навчалися два з половиною роки в коледжі», - пояснює агентство ArmiaІнформ.


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 29 листопада минулого року,  Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект №0906 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues