191212 Bazi 0Вже у 2020 році для новостворених бригад Сухопутних Військ Збройних Сил України можуть побудувати сучасні військові бази. В першу чергу це стосуватиметься частин, що дислокуються на Сході України.

 

 

Про це в ексклюзивному інтерв'ю Defense Express розповів командувач Сухопутних Військ України генерал-лейтенант Олександр Сирський.

 

Новина по темі: У 2020 РОЦІ В ЗСУ СТВОРЯТЬ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНУ БРИГАДНУ БТГ (ВІДЕО)


З огляду на те, що частина бригад, які було створено в рамках заходів з підвищення бойових спроможностей СВ ЗСУ на тлі збройної агресії з боку РФ, не мають власних пунктів постійної дислокації, або дислокуються у непідготовлених для цього спорудах, військове керівництво України реалізує плани з побудови низки сучасних військових баз для їх розміщення.

 

Новина по темі: СУХОПУТНІ ВІЙСЬКА ЗСУ ГОТУВАТИМУТЬСЯ ДО НАСТУПУ (ВІДЕО)


«В нас декілька бригад мають пункти постійної дислокації, які не відповідають вимогам сьогодення. Тобто, вони знаходяться або на території колишніх військових частин, які були передані органам державної влади і тривалий термін не експлуатувалися. Інші бригади використовують території колишніх заводів, тобто, знаходяться в неналежних умовах. Тому і Міністр оборони, і Начальник Генерального штабу, і я, влітку об’їздили всі пункти постійної дислокації подібних бригад. За результатами цих поїздок були складені плани відновлення. Головний напрямок діяльності тут – це створення сучасних військових баз для цих бригад», - розповів Олександр Сирський кореспонденту спеціалізованого видання Defense Express.

 


Він також додав, що «першу чергу це стосується бригад, які дислокуються на Сході нашої держави».


За словами командувача СВ ЗСУ «на цей час вже визначені такі бази, визначені місця, де вони будуть відбудовані або побудовані з нуля». Олександр Сирський додав, що це «значно підвищить і мотивацію, і умови розміщення цих бригад».

 

Публікація по темі: ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: АРМІЯ ПОВИННА БУТИ ЗАВЖДИ ГОТОВА ДО ПЕРЕМОГИ!


Командувач впевнений, що результати такої роботи можна буде побачити вже в наступному,2020, році.


«Я думаю, що впродовж вже наступного року ми побачимо результати цієї роботи. В нас перші бригади отримають свої пункти постійної дислокації, які відповідатимуть найсучаснішим вимогам і побудовані за останніми технологіями», - наголосив командувач Сухопутних Військ України.

 

191212 Bazi 1

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues