191212 BTG 0В Сухопутних Військах Збройних Сил України у 2020 році планують на базі однієї з бригад створити бригадну бойову тактичну групу.

 

 


Про це в ексклюзивному інтерв'ю Defense Express розповів командувач Сухопутних Військ України генерал-лейтенант Олександр Станіславович Сирський.

 

Новина по темі: ДВІ БРИГАДИ НА НАВЧАННЯХ ВИПРОБУВАЛИ НОВІТНЮ АВТОМАТИЗОВАНУ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ (ВІДЕО)

 

«В наступному році ми плануємо провести на базі однієї з бригад експеримент – створити бригадну бойову тактичну групу, яка буде включати бригаду з засобами посилення від інших родів військ і служб, будуть посилені і засоби протиповітряної оборони, засоби розвідки, радіоелектронної боротьби, артилерія…», - повідомив командувач СВ ЗСУ.

 

 

 

За словами командувача Сухопутних Військ, зазначена експериментальна бригада буде готуватися за стандартами НАТО та мати дворічний цикл підготовки, що дозволить застосувати її відповідно до стандартних процедур, які прийняті в країнах членах-НАТО, як на території нашої держави, так і у в разі необхідності проведення якихось спільних дій.

 

Публікація по темі: ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: «МИ СТОЇМО НА ЗАХИСТІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПО ОБИДВА БОКИ ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ»

 

Олександр Сирський повідомив, що цей захід буде проведено в рамках переходу Сухопутних Військ ЗСУ на нову перспективну організаційно-штатну J (G) – структуру, яка виключить функції дублювання на всіх рівнях, забезпечить чітку вертикаль та взаємосумісність з державами – членами НАТО.

 

Публікація по темі: ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: АРМІЯ ПОВИННА БУТИ ЗАВЖДИ ГОТОВА ДО ПЕРЕМОГИ!


«Перехід на G-структуру, дозволить більш якісно та ефективно організовувати та проводити заходи військового співробітництва, як у форматі співробітництва з міжнародними безпековими організаціями (насамперед з НАТО та ЄС), так і у форматі двостороннього співробітництва. Це наряду з суттєвим підвищенням боєздатності війська має забезпечити оперативне реагування Сухопутних Військ та Збройних Сил України в цілому на зміни безпекової обстановки та ефективну оборону нашої країни», - наголосив командувач Сухопутних Військ України.

 

191211 Sirskiy 10

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues