191201 VMS 01 грудня в акваторії Чорного моря відбулися спільні тренування типу «PASSEX» за участі патрульного катеру «Прилуки» Військово-Морських Сил ЗС України та корвету ВМС Франції Commandant Birot. Того ж дня, після тренувань, корвет ВМС Франції Commandant Birot покинув Одеський морський порт.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


«Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі, кораблі країн відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності у відповідності до стандартів Північноатлантичного Альянсу. Основна увага приділялась вдосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі групи кораблів», - йдеться у повідомленні прес-служби.


Новина по темі: В ОДЕСЬКИЙ ПОРТ ПРИБУВ КОРВЕТ ВМС ФРАНЦІЇ F 796 COMMANDANT BIROT


«Спільні завдання з військовими кораблями НАТО це великий досвід та можливість відпрацювати елементи за сигналами MTP, які нам дають змогу удосконалюватися та виконувати сумісні завдання на високому рівні», — заявив командир патрульного катеру «Прилуки» капітан 3-го рангу Володимир Углінський.


Нагадаємо, 1 грудня ц.р., французький військовий корвет Commandant Birot покинув Одеський морський порт, після чотирьох денного візиту.


Як раніше повідомляв Defense Express, 13 листопада 2019 року, рятувальне судно «Олександр Охрименко», а також передані США катери типу «Айленд» (Island) «Слов'янськ» та «Старобільськ» включили до складу ВМСУ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues