191201 NSDC 0У першому півріччі 2019 року Служба безпеки України і Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації нейтралізували DDoS атаки на сайти Центральної виборчої комісії та Офісу Президента України.


Як інформує Defense Express, про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю виданню «Сегодня».


Лише у листопаді цього року, СБУ та Держспецзв’язок заблокували 11 кібератак на державні інформаційні ресурси.


«Ми знаходимося в постійному режимі відбиття кібератак. Усі наші спецслужби працюють у надзвичайно напруженому режимі», - сказав Секретар РНБО України, додавши, що за кібератаками хакерських угруповань, як правило, стоять ворожі спецслужби, які «надихають і скеровують їх діяльність».

 

Новина по темі: РНБО УКРАЇНИ РОЗРОБИЛА П’ЯТЬ СЦЕНАРІЇВ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ - ДАНІЛОВ


За словами Данілова, урядовою командою реагування СЕRТ-UА в українському державному секторі у минулому році було зафіксовано більше 600, а у цьому році - більше 300 кіберінцидентів, та здійснено відповідне реагування.


Секретар РНБО зазначив, що наша держава нині працює над формуванням національної системи кібербезпеки, у якій вагому роль відіграватиме Національний координаційний центр кібербезпеки.


Нагадаємо, 27 листопада ц.р., відбулась зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка та Міністра оборони Литовської Республіки Раймундаса Каробліса. За результатами зустрічі сторони підписали Декларацію про наміри співробітництва у сфері кібернетичної безпеки.


Як раніше повідомляв Defense Express, 16 жовтня ц.р. в Києві, виступаючи на Другому міжнародному форумі «Кібербезпека. Захисти свій бізнес» Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Фахівці державного й приватного секторів мають спільно розробити потужну систему кіберзахисту України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues