191202 t 80bv 1"Харківський бронетанковий завод" продемонстрував точність роботи стабілізатора 125-мм гармати танка Т-80БВ та відповів "Львівському бронетанковому заводу" у "пивному челенджі". Ексклюзивні кадри незвичних випробувань були зняти командою Defense Express.

 

 

Суть челенджу полягає в тому, щоб незакріплений келих з пивом втримався й не пролився під час руху бойової машини. Додамо, що вага гармати майже 50-тонного танка становить 2,5 т, а довжина - понад 6 м.

 

 

Така наочна демонстрація роботи стабілізатора показує, що гармата завжди точно направлена на ціль. І попри будь-які маневри , зокрема і на бездоріжжі, навідник може її знищити з першого пострілу.

  

191202 t 80bv 1 2

 

Водночас у своєму тесті харківські зброярі пішли далі - окрім кухля з пивом на гармату встановили келих з коньяком. І обидва тести харківський Т-80БВ пройшов на відмінно.

 

191202 t 80bv 3

 

Вперше подібну демонстрацію провели німецькі танкісти на танку Leopard 2А4. Відповідне архівне відео було оприлюднено Бундесвером у 2015 році, спровокувавши появу нового челенджу. У вересні цього року зброярі "Львівського бронетанкового заводу" вирішили його повторити.

 

 

Нагадаємо, що Т-80БВ - модернізація танку Т-80, яка серійно виготовляється "Харківським бронетанковим заводом". Цей танк на постійній основі постачається до Десантно-штурмових військ та Морської піхоти України.

 

191118 t 80bv 2

 

Оновлена машина отримала новий динамічний захист та захист бортів, цифровий зв'язок, супутникову навігацію, а головне - тепловізійний приціл та нічні засоби спостереження за полем бою. Така модернізація дозволяє значно підвищити бойову ефективність машини.

 

 

Т-80БВ оснащується газотурбінним двигуном у 1250 к.с., який розганяє майже 45 тонну машину до 70 км/год та забезпечує відмінні маневрені характеристики. Наприклад, цей танки може навіть дрифтувати, як справжні спорткари.

 

 

Додамо, що "Харківський бронетанковий завод" готує чергову партію модернізованих танків Т-80БВ для передачі українському війську.

 

Новини за темою:

У 2020 РОЦІ ХБТЗ ПЛАНУЄ ОСВОЇТИ ВИПУСК ГЛИБОКО МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 (ВІДЕО)

ПРЕДСТАВЛЕНІ МОДЕРНІЗОВАНІ ТЕПЛОВІЗІЙНІ ПРИЦІЛИ ДЛЯ БРОНЕТЕХНІКИ ЗСУ (ВІДЕО)

У ХАРКОВІ ПОЧАЛИ МОДЕРНІЗАЦІЮ ТАНКІВ Т-80УД ДО РІВНЯ Т-84У (ВІДЕО)

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues