191129 formnextНа минулому тижні в період з 19 по 22 листопада у виставковому центрі Мессе в м.Франкфурт (ФРН) пройшла міжнародна виставка і конференція з адитивного та інтелектуального промислового виробництва Formnext 2019.

 

На цьому масштабному міжнародному заході в області адитивних і інноваційних технологій були представлені системи як для виготовлення сучасних високотехнологічних деталей, так і для виробництва серійної продукції, що здатні використовувати різноманітні матеріали — від полімерів до металів, а також композитних матеріалів.

 

Найбільш широке використання матеріалів для побудови кінцевих деталей на адитивних 3Д системах на заході представила компанія Stratasys, що є світовим лідером в області 3D-друку та адитивних рішень, матеріалів і послуг.

 

191129 Formnext2019 Stratasys

Стенд компанії Stratasys на Formnext 2019

 

Для кожного з типів матеріалів Stratasys пропонує обладнання, що використовує власні розробки та технології: FDM для термопластичних матеріалів; PolyJet для фотополімерів; LPM для металів. З цих матеріалів можуть бути виготовлені як силові так і не силові деталі машин і механізмів, екстер'єрні та інтер'єрні деталі транспорту, технологічне оснащення, елементи декору та багато іншого.

 

191129 formnext 1 На стенді компанії Stratasys на Formnext 2019 було представлено різноманіття зразків деталей та компонентів, що виготовлено з використанням адитивних технологій з різноманітних матеріалів. На фото представлені вироби, що виготовлено за технологією Stratasys FDM: деталі з композитного матеріалу Pa12CF воздухозабірник, рульова рейка та авіаційна технологічна оснастка виготовлена з матеріалу Ultem 1010 для викладки композитних деталей

 

191129 Formnext 2019LPM

Двигун внутрішнього згоряння в зборі, деталі якого виготовлені за технологією Stratasys LPM з алюмінію

 

Також на виставці Formnext 2019 вперше в Європі була представлена австралійська компанія Titomic. Компанія відзначилась інноваційними рішеннями в для виготовлення деталей з металів із нанесенням різноманітних захисних металевих покриттів. Адитивні системи компанії Titomic використовують технологію ColdSpray - холодне газодинамічне осадження металу.

 

191129 formnext 2

На стенді австралійської компанії Titomic на Formnext 2019 було представлено Макет ракетоносія, всі зовнішні несучі елементи якого виготовлено за технологією ColdSpray

 

Дана технологія на цей час знаходить широке застосування в аерокосмічній галузі, де дуже важливо отримати високі характеристики готового виробу з мінімізацією ваги. З огляду на вартість міцних високотехнологічних матеріалів і складність їх обробки традиційним методом, технологія ColdSpray дозволяє отримати результат з високим коефіцієнтом використання матеріалу (80-95%). Дуже важливим фактором є те, що при виробництві не відбувається нагрівання деталі (максимальна температура в зоні побудови 100-150 градусів), що дозволяє використовувати дану технологію для ремонту металевих деталей і нанесення захисних покриттів.

 

191129 Formnext2019 Coldspay

Сегмент корпусу ракетоносія від Titomic. Ребра жорсткості "заниження" вирощені за технологією ColdSpray, матеріал — алюмінієвий сплав. Для отримання чистового розміру, виконана механічна обробка деталі.

 

Слід зазначити, що на Formnext 2019 працювала також група фахівців з України. Це дає підстави для сподівання на те, що невдовзі нові технологічні рішення та матеріали можуть з’явитись в нашій країні та будуть використані для підвищення авіаційно-космічних спроможностей України.

 

Читайте також англійською тут: AT THE FORMNEXT 2019 WERE PRESENTED NEW PRODUCTION SYSTEMS AND TECHNOLOGIES

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues