191129 Antonov 0ДК «Укроборонпром» та Міністерство внутрішніх справ Перу підписали низку угод про співпрацю у сфері подовження термінів експлуатації парку літаків виробництва ДП «Антонов».

 

 

 

 

Про це розповів Заступник генерального директора з авіа- та ракетобудування Руслан Корж на круглому столі щодо вирішення нагальних проблем й подальшого розвитку авіабудівної галузі України «Сучасний стан і перспективи підприємств авіаційної промисловості», повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ПОСТАВИТЬ ТРАНСПОРТНИЙ ЛІТАК АН-178 ДЛЯ МВС ПЕРУ


Згідно з цими домовленостями, українська сторона розробить план капітального ремонту, переоснащення та обслуговування літаків «Антонов», які експлуатуються різними відомствами МВС Перу. Після розгляду рішень, запропонованих підприємствами «Укроборонпрому», замовник визначиться зі строками та умовами виконання робіт.


Виконання угоди дозволить подовжити термін експлуатації літаків, що буде сертифіковано виробником – ДП «Антонов. Окрім цього, літаки будуть переобладнанні відповідно до сучасних умов експлуатації та потреб спеціальних та силових відомств Перу.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКИЙ АН-178 ПЕРЕМІГ В ТЕНДЕРІ ДЛЯ МВС ПЕРУ ТРАНСПОРТНІ ЛІТАКИ C-27J SPARTAN ТА CASA C-295


«Таким чином ми продовжимо термін експлуатації літаків «Антонова» в Перу, що довели свою ефективність та необхідність замовнику, а також завантажимо наші підприємства роботою. Ми виконуємо той план дій, який сформувала нова команда «Укроборонпрому». Авіаційна промисловість України отримуватиме ще більше замовлень та розширить географію продажу своїх продуктів та сервісу», – прокоментував ці угоди Руслан Корж.


Нагадаємо, раніше цього року ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», підписало контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу щодо постачання багатоцільового транспортного літака Ан-178. Контрактом передбачено виробництво та поставка українського літака для потреб Національної поліції Перу, надання пакету послуг з навчання, обслуговування та розширеної гарантії.

 

Новина по темі: АВАКОВ: МВС ПРИДБАЄ 13 ЛІТАКІВ АН-178 ДЛЯ ЄДИНОЇ СИСТЕМИ АВІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues