191129 NATO 03 – 4 грудня під час відзначення 70-ї річниці Альянсу в Лондоні, лідери країн будуть обговорювати ситуацію в Україні та імплементацію Мінських домовленостей з врегулювання на Донбасі.

 

Як інформує Defense Express, про це 29 листопада в Брюсселі під час прес-конференції напередодні Лондонського саміту заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.


«Переконаний, що ситуація в Україні та зусилля з виконання Мінських домовленостей будуть частиною обговорення в Лондоні. Ми вітаємо зусилля союзників в нормандському форматі (Франції та Німеччини – ред.) знайти шлях до певного прогресу», - сказав Столтенберг.


Новина по темі: СТОЛТЕНБЕРГ ЗАКЛИКАЄ КРАЇНИ НАТО РОЗШИРИТИ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ


Він нагадав, що Північноатлантична Рада нещодавно відвідала Україну, де зустрічалася з Президентом Зеленським. Також Рада відвідала Одесу, де побачила, яким чином НАТО надає Україні практичну допомогу, у розвитку військово-морських спроможностей та у розбудові Морської академії.


«НАТО буде продовжувати надавати практичну та політичну підтримку Україні. Ми будемо підтримувати зусилля з імплементації Мінських домовленостей, з пошуку стійкого та тривалого політичного розв'язання наявної кризи», - додав Єнс Столтенберг.


Нагадаємо, 20 листопада ц.р. під час зустрічі міністрів закордонних справ Альянсу, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив на важливості України та Грузії, як партнерів Альянсу у Чорноморському регіоні.


Як раніше повідомляв Defense Express, 31 жовтня під час засідання Комісія Україна – НАТО в Києві, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що широкомасштабні реформи необхідні для безпеки і процвітання України та просування до майбутнього членства в НАТО.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues