191127 REB 0Збройні сили України ввели до складу однієї з авіабригад модернізовані гелікоптери-постановники перешкод.

 

 


Як розповіли АрміяInform у службі РЕБ Командування ПС ЗСУ, загальний рівень радіоелектронного захисту військових літаків і цьому році значно зріс, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ИЗДЕЛИЕ «ОМУТ» ДЛЯ ЗАЩИТЫ САМОЛЕТОВ ТИПА МиГ И Су ИНТЕРЕСУЕТ ЗАКАЗЧИКОВ


Відзначається, що це стало можливим завдяки інтенсивним роботам з відновлення та модернізації старих, а також розробці новітніх авіаційних засобів РЕБ колективного та групового захисту. Зокрема також завдяки відновленню РЕБ-гелікоптерів, яке почалося ще 2 роки тому.

 

Новина по темі: ГСН ДЛЯ РАКЕТ ТА ПКР «НЕПТУН», РЛС ДЛЯ СУ-27 ТА МІГ-29, СИСТЕМА РЕБ ДЛЯ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ – НОВІТНІ РОЗРОБКИ НВП «РАДІОНІКС» (ВІДЕО)


Так торік був повністю завершений ремонт планерів і встановлені нові двигуни. Цього року проведено відновлення спецобладнання РЕБ, укомплектування льотними екіпажами та бортовими операторами.

 

Новина по темі: ЗА 5 РОКІВ «УКРСПЕЦТЕХНІКА» ПОСТАВИЛА НА ПОТРЕБИ ЗСУ 50 РЛС «МАЛАХІТ»


Серед найближчих планів Командування — ввести до бойового складу решту вертольотів-постановників перешкод. Щоправда, обладнувати їх будуть уже новими засобами радіоелектронної боротьби. Розглядається кілька виробників подібного обладнання. Серед них як українські, так і закордонні компанії.

 

191127 REB 1

Підвісний комплекс індивідуального радіоелектронного захисту «Омут-КМ» від ТОВ «Рідіонікс»


Українські розробники активно працюють над створенням нових індивідуальних авіаційних засобів РЕБ у вигляді бортового комплексу оборони. Також працюють над повним оновленням засобів колективного захисту літаків контейнерного типу. Передусім ними обладнають модернізовані літаки МіГ-29, Су-27 і Су-25.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: RADIONIX ПРЕДСТАВИВ НОВІТНЮ АВІАЦІЙНУ ЕЛЕКТРОНІКУ

 

 

У планах Повітряних Сил також і створення літака радіоелектронної боротьби групового захисту на базі літака сімейства «Антонова». Його укомплектують передовими засобами радіоелектронної боротьби та розвідки найкращих світових виробників озброєння.

 

191127 REB 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues