191121 tigerКомпанії Rheinmetall і Thales завершили модернізацію льотних тренажерів бойового гвинтокрила Tiger для Німеччини та Франції, що дозволить збройним силам цих країн навчати власні екіпажі в сучасному віртуальному середовищі

 

Компанії Rheinmetall і Thales завершили модернізацію льотних тренажерів бойового гвинтокрила Tiger для збройних сил Франції та Німеччини. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Army Technology. Нагадаємо, що у грудні 2014 року організація Conjointe de Coopération en Matière d'Armement (OCCAR) уклала контракт з ARGE TATM (співробітництво між Rheinmetall і Thales) на виконання робіт з модернізації. Проведена модернізація тренажерів дозволяє збройним силам двох європейських країн навчати власні екіпажі у сучасному віртуальному середовищі.

 

У рамках цієї програми компанія Rheinmetall Electronics та її партнери модернізували тренажери, щоб вони відповідали останній конфігурації платформи Tiger, німецькому літаку Kampfhubschrauber Tiger UHT Step 2 Krypto і французькому літаку Tiger Hélicoptère d'Appui et Destruction (HAD) Block 2.

 

Контракт також передбачав встановлення двох тренажерів для подолання розриву в навчальних можливостях французького 1-го вертолітного полку.

 

Наразі в експлуатації знаходяться 20 тренажерів, з них 12 – у кабіні.

 

Новина по темі: GLOBALDATA ВИЗНАЧИЛА КЛЮЧОВІ ТРЕНДИ РОЗВИТКУ ВІЙСЬКОВОГО ІНТЕРНЕТУ РЕЧЕЙ

 

Керівник проекту OCCAR у Німеччині та Франції Бертран Корне пояснює: «Оновлена система пропонує повноцінне занурення в умови ситуації. Він поєднує справжню кабіну Tiger, точну поведінку платформи та тактичну ситуацію, що відображає чинні оперативні задачі. Повністю перероблена архітектура системи вказує шлях до майбутніх тенденцій розвитку літаків».

 

Повідомляється, що в рамках контракту ARGE TATM модернізувала програмне забезпечення для базової системи управління та систем обладнання місії. Контракт також передбачав створення нового обладнання кабіни. Компанія також модернізувала чинну технологію симулятора та інтегрувала до нього німецьку систему оперативної підтримки в симулятор. Програма також передбачає постійну підтримку модернізованих симуляторів.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues