191120 FROLOVA 0Міністерство оборони України планує прописати у нормативних документах визначення гібридного захисту та гібридних загроз.


Як інформує Defense Express, про це в інтерв’ю «Радіо свобода» розповіла заступник міністра оборони Аліна Фролова.


«Ми пропишемо, що таке гібридний захист і протидія гібридним загрозам. Розподілимо між нашими державними органами хто і за який напрямок відповідає і будемо це робити. Для нас є важливим, як захист населення, так і захист Збройних сил, адже тиск здійснюється, зокрема, і на військовослужбовців», - заявила Фролова.


Новина по темі: В УКРАЇНІ АЛЬТЕРНАТИВА МІНСЬКЬКИМ ДОМОВЛЕНОСТЯМ - ПРИСТАЙКО


Також вона зазначила, що у першу чергу війна ведеться в інформаційному просторі.


«Військова доктрина Росії, так звана доктрина Герасимова, чітко зазначає, що 3/4 це інформаційний компонент або економічний вплив, і лише 1/4 – це застосування фізичної сили», - додала Аліна Фролова.


Заступник міністра наголосила, що Росія сприймає інформаційне поле, як поле битви. Тому, якщо розмовляти про оборону держави, то Україна повинна мати змогу захистити країну в інформаційному просторі і протидіяти інформаційним впливам. Тепер фізичне застосування сили іде разом із інформаційною складовою, яка підсилює цю спробу фізичного впливу.


Нагадаємо, 19 листопада 2019 року, під час зустрічі з делегацією Представництва НАТО в Україні, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наголосив, що Україна і НАТО мають активізувати співпрацю у сфері кібербезпеки.


Як раніше повідомляв Defense Express, 19 листопада, демократи Сенату США Річард Дурбін, Патрик Ліхі, Джек Рід та Роберт Менендез надіслали листа міністру оборони США Марку Есперу з вимогою дати відповідь щодо затримки військової допомоги Україні.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues