191119 ZELENSKY 0Україна та Чехія домовилися розширити двосторонню військово-технічну співпрацю й запустити виробничу кооперацію в окремих високотехнологічних сферах.

 

Як повідомляє Укрінформ, про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної з прем’єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем.


«Ми також домовилися розширити двосторонню військово-технічну співпрацю, зокрема започаткували виробничу кооперацію в окремих високотехнологічних сферах», - сказав Зеленський.


Публікація по темі: ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНА – США ЯК ІНСТРУМЕНТ УСУНЕННЯ РФ З РИНКУ ОВТ


Президент подякував урядові Чехії за зняття усіх бар’єрів» в торгівлі з Україною військово-промисловою продукцією.


Нагадаємо, 19 листопада розпочалась зустріч Президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша, який прибув до України з офіційним візитом.


Як раніше повідомляв Defense Express, у липні ц.р., державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш» закупила в чеської компанії Excalibur Army Spol.S.R.O. партію САУ 2С1 «Гвоздика».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues