191112 An178 0ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

 

 

 

Від української сторони контракт підписав підприємство-спецекспортер Концерну ДП «Спецтехноекспорт», повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ТУРЕЧЧИНА ВИСОКО ОЦІНЮЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З УКРАЇНОЮ У СФЕРІ АВІАЦІЇ ТА ЗАЦІКАВИЛАСЬ АН-178 (ФОТО)

 

«Літаки «Антонова» давно довели свою ефективність експлуатації по всьому світу, разом з цим наші конструктори пропонують нові рішення і нову техніку у відповідь на виклики сучасності. Цей контракт став логічним продовженням експлуатації «Анів» в Перу, адже новий Ан-178 замінить на службі поліції Ан-32Б», – відзначив Генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус.

 

191112 An178 1


Він також подякував за довіру та виразив надію що ці домовленості є початком нової та великої військово-технічної співпраці між країнами.
Нагадаємо, Україна взяла участь у відкритому тендері, де конкурувала з продукцією Італії та Іспанії.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКИЙ АН-178 ПЕРЕМІГ В ТЕНДЕРІ ДЛЯ МВС ПЕРУ ТРАНСПОРТНІ ЛІТАКИ C-27J SPARTAN ТА CASA C-295


«Я вдячний всім причетним до процесу участі літака «Антонова» в тендері та сильну переговорну позицію», – зауважив очільник Концерну.

 

Новина по темі: КРИВОНОС: В АН-178 ВЖЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ БІЛЬШ ЯК 10 КРАЇН


За словами Президента ДП «Антонов» Олександра Донця, «для замовника вирішальним фактором при виборі літака стала багатофункціональність Ан-178, тобто його здатність вирішувати різноманітні задачі, в тому числі з перевезення вантажів, контейнерів, особовий склад, їх десантування, застосування у пошуково-рятувальних операціях. До того ж, літаки «Антонов» відомі у світі своєю невибагливістю до умов експлуатації. Вони можуть працювати в різних погодних, кліматичних умовах, базуватися на різних аеродромах, в тому числі на високогірних, що важливо для перуанського замовника. Впевнені, що парк літаків Ан-178, які втілюють в собі всі найкращі якості славетних антоновських всюдильотів, з часом поповниться й іншими новітніми транспортними «АНами».

 

Новина по темі: АВАКОВ: МВС ПРИДБАЄ 13 ЛІТАКІВ АН-178 ДЛЯ ЄДИНОЇ СИСТЕМИ АВІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues