191108 OWT 0На озброєння ЗСУ у 2019 році прийнято станцію контрбатарейної боротьби 1Л220УК «Зоопарк-3», комплекс автоматизованого управління вогнем артилерії «Оболонь-А», 122-мм РСЗВ «Верба», ЗРК «Оса-АКМ», бронеавтомобіль «БАРС-8» та ще 27 нових зразків ОВТ.

 

 


Таку статистику під час брифінгу в Інформаційному агентстві Міністерства оборони України навів начальник управління ВТП та формування ДОЗ Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки полковник Владислав Шостак, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: БРОНЕАВТОМОБІЛЬ «БАРС-8» ПРИЙНЯТИЙ НА ОЗБРОЄННЯ ЗС УКРАЇНИ


«Зоопарк-3» визначає ворожі гармати за десятки кілометрів


РЛС 1Л220УК завдяки потужній антенній решітці, яка працює в мікрохвильовому діапазоні, розпізнає снаряди, що летять у бік своїх сил, а потужна цифрова система вибудовує траєкторії їхніх польотів. Це діє змогу визначити на відстані десятків кілометрів точне місцеперебування ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони і тактичних ракет.

 

191108 OWT 1


Станція має дві транспортні одиниці — антено-апаратну машину та машину управління з робочими місцями для персоналу. Така роздільна побудова значно посилює захист персоналу від ураження протирадіолокаційними ракетами та снарядами в умовах ведення бойових дій. Особливістю такої будови є те, що люди мають змогу виконувати свої функції без машини управління завдяки виносному робочому місцю, яке може перебувати в захищеному місці.


«Оболонь-А» бачить цілі вночі на відстані до 4000 метрів


Комплекс «Оболонь-А» являє собою автоматизовану систему управління нового покоління і високоінтелектуального рівня. Вона дає змогу в автоматичному режимі здійснювати планування вогню, передачу цілевказівок кожному вогневому засобові, розгортання бойових машин з маршу і відкриття вогню за декілька секунд.

 

191108 OWT 2


«Оболонь-А» обладнана панорамним прицілом ПНК-6, який дає можливість визначати цілі вночі на відстані до 4000 метрів завдяки тепловізійному каналу. Також приціл оснащений лазерним далекоміром, який може визначати об’єкти на відстані у 9500 метрів.


РСЗВ «Верба» здійснює прицілювання та перезаряджання в автоматичному режимі


Реактивна система залпового вогню «Верба» оснащена кабіною на 5 місць. Керування вогнем, прицілювання та перезаряджання здійснюються в автоматичному режимі з кабіни, без безпосереднього втручання розрахунку в її роботу. Боєкомплект складається з 40 одиниць 122-мм реактивних снарядів, які здатні знищувати цілі на відстані до 40 км.

 

191108 OWT 3

 

 

Перезаряджання повного комплекту з 40 ракет здійснюється протягом 10 хвилин механізованим способом. Для цього розроблено транспортно-заряджальну машину. Маса «Верби» становить майже 20 тонн. Вона здатна розвивати швидкість до 85 км/год.

 

Новини по темі: 

 

В УКРАЇНІ ЗАВЕРШЕНО ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО КОНТРБАТАРЕЙНОГО РАДАРУ 1Л220УК (ВІДЕО)

 

МОДЕРНІЗОВАНІ ЗРК «ОСА» БЕРУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ ЗСУ. ВІДЕО

 

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО НОВИХ РСЗВ «ВЕРБА» ТА «ВІЛЬХА»

 

НОВА УКРАЇНСЬКА КАУ «ОБОЛОНЬ-А» ЗАВЕРШИТЬ ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ У ЧЕРВНІ 2019 РОКУ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues