191108 ТВ3Експортовані в Україну БпЛА Bayraktar TB2 успішно пройшли приймальні випробування. Про це йдеться у повідомлені за 8 листопада 2019 року в Twitter компанії Baykar.

 

Представниками Baykar, Міністерства оборони України та ДК «Укрспецекспорт» в Києві було підписане остаточне прийняття доставки.

 

 

191108 ТВ2 2
Нагадаємо, Bayraktar ТВ2 – оперативно – тактичний, багатоцільовий літальний комплекс має потужну оптико-електрону систему, здатний виявляти й відстежувати цілі на десятки кілометрів в тилу ворога і передавати координати виявлених цілей на командний пункт.

 

191108 ТВ22


Bayraktar TB2 може знаходиться у повітрі протягом 24 годин з максимальною швидкістю 110 км/год. Він оснащений системою автоматичного зльоту та посадки, що значно спрощує його експлуатацію. При цьому управління безпілотником здійснюється через закриті канали зв‘язку, які надійно захищені від зовнішнього втручання та мають ефективний захист від засобів радіоелектронної боротьби.

 

191108 ТВ2 3

 

 

Публікація по темі: УДАРНИЙ BAYRAKTAR: КУПИЛИ, ВЛУЧИЛИ. КУДИ ЛЕТИМО ДАЛІ?


Беспілотник озброєний високоточними авіабомбами MAM-L від турецької компанії Roketsan. Вони мають дальність ураження цілі на відстані до 8 км, а система наведення за лазерним променем гарантує влучання у ціль з похибкою не більше одного метра. MAM-L має невелику бойову частину, яка дозволяє знищувати противника, який прикривається цивільними об‘єктами, без ризику для мирного населення.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ВІДБУЛИСЯ ПЕРШІ УСПІШНІ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ УДАРНИХ ТУРЕЦЬКИХ БЕЗПІЛОТНИКІВ BAYRAKTAR TB2 (ВІДЕО)


Українська державна компанія «Укрспецекспорт» та турецька компанія Baykar Makina підписали угоду про закупівлю для української армії турецьких оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів (БПЛА) Bayraktar TB2, а також високоточні плануючі бомби MAM-L до них в січні 2019.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues