191108 TURKEY 0Туреччина відіграє ключову роль в питанні забезпечення безпеки Європи, заявив Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, виступаючи у Фонді Курта Корбера в Берліні.


Як інформує Defense Express, про це пише агентство Anadolu.


На думку Генсека, Євросоюз не в змозі захистити Європу за рахунок власної військової потужності.


«Норвегія, США, Канада і Великобританія, а також Туреччина на півдні - країни, які відіграють ключову роль в забезпеченні безпеки Європи», - заявив Столтенберг.


Новина по темі: ЗАКЛИКАЮ РОСІЮ ВИВЕСТИ ВІЙСЬКА З УКРАЇНИ - СТОЛТЕНБЕРГ


Він також закликав країни Альянсу довести витрати на оборону до необхідного НАТО рівня.


«Німеччина повинна збільшити свої оборонні витрати не в якості послуги для США, а для забезпечення власної безпеки», - зазначив Столтенберг.

 

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2019 року, під час зустрічей міністрів оборони НАТО в Брюсселі, Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг закликав країни НАТО продовжувати інвестувати в оборону.


Як раніше повідомляв Defense Express, 23 жовтня під час пресконференції напередодні зустрічі міністрів оборони НАТО, Столтенберг заявив, що Північноатлантичний Альянс та окремі країни-союзниці будуть продовжувати підтримувати Україну та нарощувати зусилля із допомоги у здійсненні реформ у секторах оборони й безпеки.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues