191108 m hvСистема використовує потужні мікрохвилі для зриву польоту ворожого безпілотника

 

Компанія Leidos на виставці-конференції Асоціації армії США AUSA-2019 представила потужну мікрохвильову антидронову систему TIGER. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на C4ISRNET. Система буде використовувати потужні мікрохвилі для дестабілізації польоту ворожого безпілотника. Як повідомляє джерело, система діє як спрямована енергетична зброя і в ряду протидронових систем розташовується між перехоплювачами сигналів та засобами, що фізично пошкоджують безпілотники на кшталт лазерів чи звичайних куль.

 

Сьогодні розробники протидронових систем намагаються не тільки покращувати чинні зразки, але й створювати нові технології та системи для протидії безпілотним загрозам, оскільки невеликі дешеві безпілотники, здатні літати на великій висоті та на значні відстані, значно ускладнюють використання традиційних засобів протиповітряної оборони.

 

Новина по темі: СИСТЕМА DRONE GUARD ВІДБИЛА НАПАД БЕЗПІЛОТНИКІВ НА ПОРТУГАЛЬСЬКИЙ ПОРТ ПІД ЧАС НАВЧАНЬ НАТО

 

«Ця технологія забезпечує некінетичну оборону від загрози нападу як поодиноких безпілотників, так і цілих підрозділів. Систему можна використовувати спільно з іншими сучасними контрзаходами, такими як лазерна зброя», – пояснює Біллі Шефер, керівник енергетичного напрямку в Leidos.

 

Шефер також зазначає, що ще однією перевагою мікрохвильової зброї, наприклад, перед лазерною, є відсутність юридичних обмежень для використання в США, а також можливість знешкоджувати декілька цілей в межах визначеної дальності. Попри те, що лазери мають більшу дальність ураження, вони повинні затримуватися на цілі, поки промінь не завдасть достатньої шкоди для виходу з ладу ворожого безпілотника, а для мікрохвильових систем цього не потрібно.

 

Прототип мікрохвильової антидронової системи TIGER побудовано таким чином, щоб він був невеликим та легким для транспортування. Компоненти розбираються на частини й легко складаються в систему, що забезпечує приведення пристрою до готовності за лічені хвилини. Компанія мала намір створити пристрій настільки простим у використанні, щоб попередня підготовка солдата не займала багато часу. Нині в компанії планують протестувати перший прототип вже до кінця цього року. 

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues