191108 patriotАмериканська компанія Raytheon була обрана армією США для створення нового радару наступного покоління

 

Американська компанія Raytheon була обрана армією США для створення нового радара наступного покоління, відомого також як датчик протиповітряної та протиракетної оборони нижнього рівня (LTAMDS).

 

Рішення Raytheon розроблене таким чином, щоб воно повністю працювало з існуючою архітектурою США. Таким чином, радар буде функціонувати в армійській інтегрованій системі протиповітряної та протиракетної оборони та бойовій командній системі (IBCS). За словами представників компанії Raytheon, коли перший радар LTAMDS зійде з конвеєра, армія зможе включити його та під’єднати автоматично.

 

Однією з особливістю радару є те, що він забезпечує повне покриття навколишнього середовища на 360 градусів. При цьому, як зазначає джерело, «сліпі зони» будуть відсутні. Ще одна перевага розробки – завдяки застосуванню інших матеріалів комплекс буде не таким важким, що позитивно вплине на можливості його транспортування.

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ TEXTRON SYSTEMS ПРЕДСТАВИЛА РОБОТИЗОВАНУ БОЙОВУ МАШИНУ RIPSAW M5

 

360-градусний датчик LTAMDS розширює покриття бойового простору для виявлення та залучення повітряних та ракетних загроз, що надходять з різних напрямків. З урахуванням досвіду розробки радіолокатора Raytheon, нова система являє собою підхід «чистого аркуша», який дозволяє новому датчику автоматично підключатися до мережі при розгортанні, і при цьому не потребує модернізації мережі чи оновлення системи.

 

Вибір підрядника відбувся після завершення змагання «Sense-Off», яке проводить військове керівництво США з метою знайти заміну радару для Patriot та завершити програму модернізації вже у 2022 році. 

 

За чинною програмою Raytheon має створити та поставити шість радіолокаційних систем. Плани на місцях вимагають постачання додаткових датчиків для оснащення 15 батальйонів Patriot до 2031 року, хоча армія зберігає можливість оцінювати та купувати інші пристрої до того часу. Під час «Sense-Off» армія також оцінила оперативні радіолокаційні системи від Northrop Grumman та Lockheed Martin / IAI-Elta.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues