191107 AGEEV 0Українська сторона готова почати розведення сил і засобів в районі сіл Петрівське і Богданівка Волноваського району Донецької області в п'ятницю, 8 листопада, враховуючи дотримання режиму тиші на зазначеній ділянці протягом 7 діб.


Як інформує Defense Express, з посиланням на видання «Інтерфакс-Україна», про це повідомив керівник прес-центру Операції об'єднаних сил Андрій Агєєв.


«Сьогодні закінчуються сьома доба, сьогодні ми повідомили ОБСЄ через Міністерство закордонних справ про те, що ми готові (до розведення сил і засобів). Від МЗС надійде підтвердження, і сподіваюся, що завтра о 12 годині все пройде за планом», - сказав Агєєв у коментарі виданню.


Новина по темі: ВИДАТКИ МО УКРАЇНИ НА 2020 РІК ІСТОТНО ЗРОСЛИ ДО ДРУГОГО ЧИТАННЯ ДЕРЖБЮДЖЕТУ


«На даний час в районі ділянки №3 (Петрівське і Богданівка) спостерігається тиша, що дає можливість сподіватися на те, що завтра (8 листопада) відведення відбудеться за планом. Тобто найголовніше, найнеобхідніша передумова проведення розведення на цій ділянці, як зокрема і на інших ділянках, - дотримання режиму тиші протягом 7 діб з двох сторін», - зазначив Агєєв.


Нагадаємо, 3 листопада 2019 року, на ділянці розведення №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області, військовослужбовці Операції об’єднаних сил розпочали процес розмінування.


Як раніше повідомляв Defense Express, Міністр закордонних справ Вадим Пристайко під час спільного брифінгу з главою МЗС Естонії заявив, що розведення сил у Петрівському, яке мало розпочатися 4 листопада ц.р., відтерміновується через зафіксовані раніше обстріли.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues