191028 LPMK 0Українська компанія Limpid Armor Inc. представила інноваційну систему кругового огляду з елементами доповненої реальності для наземної військової бронетехніки Land Platform Modernization Kit (LPMK).

 

 


Презентація відбулася на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019», яка проходила в Києві з 8 по 11 жовтня ц.р., повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: НОВИЙ БТР «ОТАМАН-3» 6Х6 ДЛЯ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ ВІД НВО «ПРАКТИКА»


Система складається с декількох частин. Це камери, які рівномірно розташовані на корпусі бронетехніки таким чином, що забезпечують круговий огляд (360 градусів) довкола неї. Відео з них у режимі онлайн надходить у сервер, який встановлений всередині бойової платформи та є власне ядром всієї системи.

 


Сервер обробляє всі данні з камер, датчиків безпілотників та інших сенсорів й створює з них єдину зовнішню панораму. Своєю чергою, штучний інтелект системи розпізнає важливі деталі. Він здатен окремо виділити та ідентифікувати людей та техніку, щоб екіпаж бронемашини міг швидко реагувати на будь-яку небезпеку, яка є навколо нього.

 

191028 LPMK 1


Оброблена інформація з усіх джерел передається в шоломи доповненої реальності екіпажу. Окрім неї, на нього також передаються й дані внутрішньої телеметрії.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ LIMPIDARMOR ПРЕДСТАВИЛА ТРЕТЮ ВЕРСІЮ ШОЛОМУ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ ДЛЯ ВАЖКОЇ БРОНЕТЕХНІКИ. ВІДЕО


В компанії відзначили, що LPMK розроблена згідно зі стандартами НАТО та додали, що Limpid Armor Inc. наразі є єдиною українською компанією, яка входить до робочої групи Альянсу Science and Technology Organisation (STO).

 

191028 LPMK 3


Варто додати, що на виставці ця розробка була встановлена на новому БТР «Отаман-3» з колісною формулою 6х6, розробленому ПрАт НВО «Практика». Офіційна презентація цієї машини відбулася в перший день роботи Міжнародного заходу, 8 жовтня ц.р.

 

191028 LPMK 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues