191010 golfstream 0Корпус та основні деталі моторної лодки GS4700 зроблені з поліетилену високої щільності.

 

Миколаївська "Компанія Гольфстрим" привезла свою нову розробку на виставку "Зброя та безпека-2019", передає Defense Express.

 

Особливість транспортного засобу в тому, що для його виготовлення використовувався поліетилен високої щільності, також відомий як HDPE. Полімер має ряд переваг над більш звичними матеріалами для корпусів, таких як сплави алюмінію чи корабельна сталь. Поліетилен не піддається корозії, обростанню молюсками чи зношуванню. До того ж, такий катер значно легший в обслуговуванні, запевняє директор компанії Олександр Кушнірьов. За його словами, витрати на катер після придбання зводяться лише до його утримання, а обслуговування як такого транспортний засіб не потребує.

 

191010 golfstream 1

 

"Ми зупинилися на використанні полімерів, бо вважаємо цю технологію найбільш перспективною", - сказав Олександр.

 

Цей матеріал вже давно використовується в країнах Європи, зокрема Нідерландах, Туреччині, зазначає спеціаліст.

 

Габарити моторної лодки можуть варіюватися від 4,8 до 24 м у довжину. Як тяглова сила залежно від потреб встановлюється підвісний двигун потужністю 40 - 80 к/с. За призначенням судно може використовуватись як для військових (патрулювання, забезпечення, дислокація загонів), так і цивільних (рятувальних, спортивних, промислових) потреб. Залежно від вимог замовника, катер матиме різну комплектацію.

 

191010 golfstream 2

 

"Компанія Гольфстрим" на ринку судової промисловості з 2001 року. Це перший проект судна, який дійшов стадії створення дослідного зразка. Катер вже пройшов випробування Національного університету кораблебудування в Миколаєві. Компанія працює у двох напрямах: промисловому й суднобудівному. У промисловій галузі вона зарекомендувала себе виготовленням різноманітного інструментарію для кораблів та трубами водогону.

 

191010 golfstream 3

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues