191004 MIL 04 жовтня, Міністр оборони України зустрівся з делегацією Конгресу США на чолі з головою Підкомітету з питань боєготовності Комітету з питань збройних сил Палати представників США Джоном Гараменді.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


На зустрічі також були присутні члени Палати Представників США Вікі Хартцлер, Джон Шимкус, Дейв Лобсек, Дженніфер Гонсалес-Колон, Томас О’Халлеран та Тимчасовий повірений у справах США Посольства США в Україні Вільям Б. Тейлор.


Загороднюк подякував американській стороні за послідовну підтримку України та наголосив на важливості подальшого співробітництва з Конгресом США.


«Всебічна підтримка нашої держави та її Збройних Сил з боку Сполучених Штатів Америки має значний вплив на ситуацію в Україні останні п’ять років. Усі програми співробітництва зі США і допомога, яку надає американський Уряд дуже цінні для нас. Це – сильний меседж, що ми не самі», - заявив Міністр оборони.


Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИЗНАЧИВ НОВОГО СЕКРЕТАРЯ РНБО УКРАЇНИ


Також, він ознайомив іноземних гостей з пріоритетними напрямами діяльності Уряду та Міністерства оборони України з метою посилення спроможностей ЗСУ та акцентував увагу на незмінності євроатлантичного курсу нашої держави.


Зазначивши на важливості технічної допомоги, яку США надає в рамках допомоги Збройним Силам України, Міністр оборони України привітав рішення Державного Департаменту США щодо готовності реалізувати проект з продажу Україні сучасного летального озброєння в рамках програми «Міжнародні військові продажі», а також підкреслив готовність вітчизняного оборонного відомства здійснювати закупівлі необхідних зразків ОВТ, які виробляються в США.


Боротьба з корупцією також стала однією із ключових тем для обговорення. Загороднюк поінформував про основні напрями діяльності вітчизняного оборонного відомства у протидії і боротьбі з корупційними ризиками, особливо у сфері закупівель, наголосивши на чіткій позиції нового Уряду щодо нульової толерантності до корупції.


Як раніше повідомляв Defense Express, Міністерство оборони визначило 5 стратегічних цілей.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues