191001 MIL 030 вересня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном. Міністр привітав Понсена з початком дипломатичної місії в Україні та вручив лист-запрошення Міністру оборони Французької Республіки відвідати Україну з офіційним візитом.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


Сторони обговорили продовження воєнно-політичного діалогу на рівні вищого керівництва та оборонних відомств обох країн. Загороднюк висловив вдячність французькій стороні за зусилля в рамках «нормандського формату» задля припинення агресії Російської Федерації проти України та відновлення територіальної цілісності держави.


Новина по темі: УРЯД КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЗАКУПІВЛІ ЗАПЧАСТИН В РФ - ЗАГОРОДНЮК


Також, були обговорені питання оборонного співробітництва та можливості розвитку пріоритетних напрямків співпраці. Варто зауважити, що під час зустрічі піднімались питання військового та військово-технічного співробітництва.


Андрій Загороднюк наголосив на незмінності Євроатлантичного курсу України та пріоритетності впровадження стандартів НАТО в Збройних Силах України. Він також поінформував іноземних гостей про напрямки реформування вітчизняного оборонного відомства та посилення спроможностей Українського війська.


Пан Етьен де Понсен привітав Андрія Загороднюка із призначенням на посаду Міністра оборони та висловив сподівання на подальше підтримання і поглиблення дружніх відносин та конструктивної взаємовигідної співпраці.


Як раніше повідомляв Defense Express, Загороднюк зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues